Carpe Diem, Лингвистический центр

У лютому 2007 року розпочав працювати Лінгвістичний Центр «Carpe Diem».

Ми переконані, що жити треба вже і сьогодні, мріяти і втілювати в житя свої мрії, вдосконалюватися, розвиватися, отримувати максимум від життя, саме тому ми обрали таку назву "Carpe Diem", що в перекладі з латинської означає «Лови мить».

Наша мета – допомогти Вам вивчити іноземну мову (за Вашим бажанням) в цікавий та приємний спосіб, водночас «Carpe Diem» - це місце зустрічі з цікавими людьми для корисного та цікавого проведення часу.

Наша особливість: навчання відбувається в маленьких групах (близько 3 - 8 осіб), що, як показує досвід, забезпечує можливість викладачеві приділити максимально багато уваги кожному студенту, а також дає необхідний рівень спілкування у групі. 

Лінгвістичний центр Carpe Diem – це прогресивний тренінгів центр із сучасними ефективними методиками навчання та висококваліфікованими викладачами.

Вивчити англійську у Львові швидко та ефективно Ви зможете  нашому лінгвістичному центрі. Ми пропонуємо вивчення іноземних мов за методами Каллана (Callan Method), Коучингу та системного підходу, що дозволить опанувати мову набагато швидше, ніж при звичайних методиках.

На карте: 

vkl