IBS Education
550  |  В закладках (0)  |  В закладки   | 

Тренінги, курси та майстер-класи від IBS Education – це можливість досконало розібратись у всіх ключових аспектах економіки та бізнесу.

Всі тренінгові матеріали IBS Education  авторськими розробками наших бізнес-тренерів, створені спеціально під проекти з урахуваннями сучасних бізнес-тенденцій.

Наші бізнес-тренери – це професіонали з великим як практичним, так і академічним досвідом.

Кожен проект IBS Education – це безліч годин брейн-шторму,  сотні випитих чашок кави та невпинна робота від нашої команди однодумців. Наші проекти – це оригінальний синтез кращих вітчизняних та європейських освітніх практик, більшість з яких немає аналогів не тільки в Україні, а й у світі. Ми завжди прислухаємось до думки наших клієнтів та завжди працюємо задля самовдосконалення.

Навчальний процес не обмежується лише професійними викладачами, якісним продуктом та оригінальним форматом проведення. Велике значення мають також посмішки на обличчях учасників, просте «дякую!» після проекту та безліч друзів по всій Україні. IBS Education завжди турбується і про якісний відпочинок протягом наших проектів, адже ми одна велика дружня родина!

На карте: 

vkl

Вверх