Азбука світу, центр мов

5
Рейтинг:10
В закладки  1766

Чому мовні курси навчального центру "Азбука світу"​ такі ефективні?

Методика навчання працює дуже просто. Ми освоюємо мову не тоді, коли вивчаємо правила, а коли використовуємо мову в повсякденному мовленні. Дати максимальну мовну практику на заняттях - мета наших курсів іноземних мов. На заняттях ви потрапляєте в різні ситуації, де ви змушені використовувати певні слова і граматичні конструкції. В результаті, ви починаєте розуміти і відчувати іноземну мову, і вона перестає бути для вас чимось чужим і незрозумілим.  До нас приходять за результатом та отримують його!

Чому наші викладачі одні із найбільш кваліфікованих в місті?

Прийшовши на наші курси іноземних мов, ви можете бути впевненими, що потрапите дійсно до кваліфікованого викладача.
По-перше, тому що всі викладачі, які хочуть працювати у нас, проходять серйозне вхідне тестування на рівень знання мови. (Траплялося, що навіть викладачі факультетів іноземних мов наших вузів не досить добре справлялися з нашим тестом, не кажучи вже про всілякіх "репетиторів", які в кожному реченні робили серйозні помилки!). На цьому етапі відсіюється до 80% всіх кандидатів.
Ви можете подумати, що наші мовні курси у Львові включають надскладну граматику і якусь хитромудру лексику. Зовсім ні. Велика частина тесту побудована на матеріалі рівнів Pre-Intermediate та Intermediate!
По-друге, після первинного відбору за знаннями, всі кандидати на роботу у нас проходять навчання-стажування, дають пробні демонстраційні заняття. На цьому етапі відсівається ще відсотків 70.
Залишаються найкращі - ті, що прагнуть до постійного вдосконалення своїх професійних навичок, які люблять і вміють викладати. Адже робота над професійним ростом викладачів - це невпинний процес!
Наші викладачі знають, як допомогти вам у вивченні мови без стресів і напруги. Вони завжди намагаються зрозуміти Ваші проблеми і разом з Вами їх вирішують. Вони захоплені своєю справою і роблять її на 12+.

Чому варто вибрати мовні курси "Азбуки світу"?

Ми пропонуємо вивчити іноземну мову на спеціальних курсах. При навчанні використовуються авторські програми і новітні методики викладання, які дозволяють вивчити мову з використанням ігрових прийомів і асоціативних форм.

Питання вивчення іноземної мови дуже цікаве, тому однозначної відповіді на нього не існує. Все буде залежати від безлічі факторів:

  • Ваш поточний рівень знання мови;
  • Ваші цілі;
  • Ваші здібності до вивчення іноземної мови;
  • Ваше ставлення до процесу вивчення і т.д.

Тривалість навчання у мовній школі у Львові може варіюватися. 

Після завершення навчання у нашій мовній школі у Львові наші учні отримують сертифікати з означенням рівня, якого досяг слухач курсів. 

На карте: 

vkl