Пакет документов

Які документи підлягають нострифікації?

При прийнятті на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста, магістра на основі базової або повної вищої освіти осіб, які подають документ про здобутий за кордоном освітньо-кваліфікаційний рівень, обов’язковою є процедура нострифікації документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, що проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту в установленому порядку. Нострифікація цих документів здійснюється протягом першого року навчання.

Чи можуть відмовити у прийомі документів, якщо немає приписного свідоцтва (військового квитка)?

Приймальна комісія має підстави відмовити у прийомі документів. У всіх громадян України чоловічої статі (16 років і старше) обов’язковим документом, який додається до заяви, є військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці, у якому має бути відмітка про взяття на військовий облік (приписку до призовної дільниці).

Які документи має особисто пред’явити абітурієнт при поданні заяви на вступ?

Вступник пред’являє особисто:
- документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України "Про громадянство України"), військовий квиток або посвідчення про приписку, свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;
- документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
- сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).

Який термін дії медичної довідки за формою 086-о та що робити, коли за діагнозом вступникові протипоказане навчання за обраним напрямом підготовки?

Термін дії медичної довідки за формою 086-о – 1 рік. Вступити на навчання можливо на будь-який напрям (спеціальність), але, якщо навчання там протипоказане, в абітурієнта може погіршати стан здоров’я та виникнуть проблеми з працевлаштуванням, за що вищий навчальний заклад відповідальності не нестиме.

Ким має бути завірено копії документів, що подаються вступником?

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною (відбірковою) комісією вищого навчального закладу, до якого вони подаються, або в установленому законодавством порядку (нотаріально).

Чи дійсні сертифікати минулих років?

Дія Сертифіката ЗНО - 3 ріки - датовані роком вступу і попередні два. Крім Іноземних мов - такий Сертифікат ЗНО дійсний всього 1 рік, датований роком вступу.

Страницы

Подписка на RSS - Пакет документов