Національна академія статистики, обліку та аудиту

04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1
Аккредитация
IV
Форма собственности
Государственная
Год основания
1986
Форма получения образования
Дневная
Заочная
Об учебном заведении: 

Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, запрошує вас на навчання для здобуття вищої освіти.

Якщо ви бажаєте отримати якісну економічну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Академії! У вас буде можливість стажування за кордоном (Франція, Польща, Болгарія, Румунія, Великобританія, Литва, Латвія).

Навчання в Академії здійснюється українською мовою. Окремі навчальні курси викладаються англійською та польською мовами.

Переваги навчання в Академії

 • НАСОА – сучасний та успішний державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації економічного спрямування.
 • Висококваліфікований професорсько-викладацький склад Академії. Академія має у своєму штаті висококваліфікованих фахівців – докторів, кандидатів наук, професорів та доцентів, серед яких член-кореспонденти НАН України, заслужені економісти України, заслужені діячі науки та техніки України, заслужені працівники освіти України, народні артисти України, лауреати державної премії.
 • Наукові здобутки Академії. Академія є провідним науково-методичним центром України з економіко-статистичних, економіко-математичних, фінансово-економічних досліджень та економіко-правових досліджень, а також досліджень національної системи аудиту.
 • Міжнародна мобільність студентів НАСОА. В рамках міжнародного співробітництва Академія рекомендує найкращих студентів для навчання за програмами ERASMUS +, а також стажування та проходження практики у провідних профільних вищих навчальних закладів Франції, Польщі, Болгарії, Румунії, Великобританії, Литви, Латвії, з якими налагоджено міжнародні наукові зв’язки та запроваджено взаємообмін студентами.
 • Затребуваність випускників Академії. Випускники Академії користуються попитом на ринку праці. Практично 100% молодих спеціалістів мають гарантоване працевлаштування.
 • Студентське життя. В Академії створено умови для активного дозвілля та занять художньою самодіяльністю, мистецькою та літературною творчістю, екскурсій, подорожей, занять спортом. Участь у студентському самоврядуванні – це важливий крок до формування лідерських якостей кожної особистості.

Альтернативою традиційному навчально-виховному процесу стала гуманістична модель професійної підготовки майбутніх економістів, яка базується на принципах:

 • забезпечення випереджуючого характеру системи професійної підготовки у формуванні готовності фахівців до вирішення актуальних соціально-економічних проблем;
 • забезпечення діалогової взаємодії та демократизація відносин педагога і студента, впровадження у вузівську практику ідей педагогіки співробітництва;
 • забезпечення послідовності, поетапності, проблемного характеру навчального процесу;
 • диференціації та індивідуалізації в організації навчального процесу з урахуванням схильностей та індивідуальних особливостей студентської молоді.

Навчально-виховний процес базується на програмах і планах, що розроблені провідними вченими Академії з урахуванням передового вітчизняного досвіду та споріднених європейських ЗВО.

Теоретична підготовка студентів доповнюється навчальною, виробничою та переддипломною практиками. Практична підготовка здійснюється на базі провідних науково-дослідних установ, на підприємствах різних галузей та різних форм власності, у Державній службі статистики та регіональних органах статистики України, Національному банку України, фінансових та банківських установах.

До послуг студентів сучасні навчальні корпуси, комфортні аудиторії, лінгвістичні лабораторії, бібліотека, читальні зали і комп’ютерні класи, їдальня, гуртожиток, спортивні зали та майданчики. Для юнаків створені умови для проходження військової підготовки.

Аккредитация: 
IV
Год основания: 
1986
Форма собственности: 
Государственная
Форма получения образования: 
Дневная, Заочная
Степени образования: 
бакалавр, магистр
Условия обучения: 
за средства государственного бюджета (бюджет)
за средства физических и юридических лиц (контракт)
Бесплатное обучение: 
є
Платное обучение: 
есть
Подготовительное отделение: 
есть
Аспирантура, докторантура: 
есть
Общежитие: 
есть
Военная кафедра: 
есть
Дистанционное обучение: 
есть

Средняя стоимость обучения (дневное/заочное)

Бакалавр

Средняя стоимость обучения (очно): 
30200 грн/рік
Средняя стоимость обучения (заочно): 
15200 грн/рік

Магистр

Средняя стоимость обучения (очно) магистр: 
35900 грн/рік
Средняя стоимость обучения (заочно) магистр: 
26000 грн/рік

Контактная информация

Телефоны приёмной комиссии: 
Адрес: 
04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1
Актуально для 2023/24 уч.года.

Специальности и стоимость обучения

Бакалавр

051 «Економіка». Освітня програма: Прикладна статистика та бізнес-аналітика

071 «Облік та оподаткування». Освітня програма: Облік, аудит та оподаткування

072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Освітня програма: Фінанси, банківська справа та страхування

073 «Менеджмент». Освітня програма: Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

075 «Маркетинг». Освітня програма: Маркетинг і реклама

081 «Право». Освітня програма: Право

122 «Комп’ютерні науки». Освітня програма: Комп’ютерні науки та інформаційні технології

281 «Публічне управління та адміністрування». Освітня програма: Публічне управління та адміністрування

Перелік документів необхідних для подання заяви для вступу до Академії для здобуття ступеня «Бакалавра» на основі повної загальної середньої освіти:

 • Документ про освіту: атестат з додатком;
 • Сертифікат про результати НМТ 2024, НМТ 2023, НМТ, 2022 або Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) за особистим вибором оригінали або копія (дисципліни: українська мова та література, математика та історія України/географія/іноземна мова на вибір);
 • Документ, що посвідчує особу та громадянство: паспорт (1-2 стор. та стор. 11 з реєстрацією) або свідоцтво про народження, для осіб, які за віком не мають паспорта);
 • Військовий квиток (або приписне свідоцтво);
 • Довідка про ідентифікаційний код (ксерокопія);
 • Копія трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи);
 • 6 фотокарток розміром 3х4 см;
 • Конверт з марками по України: 4 шт для денної форми навчання, 10 шт – для заочної форми навчання;
 • Тека для паперів (картонна): 1 шт.

 

Фотогалерея

Комментарии

Аватар пользователя Оля
Оля
23 июля 2014

Доброго дня. Планую навчатись у вашому закладі, як вирішується питання з поселенням у гуртожиток? Чи це реально, і за якою адресою розміщено гуртожиток?

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
24 июля 2014

Оля, это Справочник учебных заведений, мы не можем ответить на этот вопрос. Поэтому советуем Вам, когда будете сдавать документы, поспрашивать в академии на счет общежития, и может даже посмотреть его.

Аватар пользователя Анастасія
Анастасія
18 июня 2014

Доброго дня.Мене звуть Анастасія.Я в 2012 році закінчила Коледж Легкої промисловості,і зараз хочу вступити до Вашої академії.Скажіть будь ласка чи потрібно мені здавати ЗНО?І коли проходить здача документів?
Дякую.

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
19 июня 2014

Анастасія, по Сертифіках ЗНО вступають абітурієнти, які закінчили 11 класів. Вступ після коледжу відбувається за фаховим іспитом. Прийом документів з 11 липня по 1 серпня. Іспити з 25 липня по 1 серпня.

Аватар пользователя Олена
Олена
22 июля 2014

Добрий день!прошу вас проінформувати щодо вступу до аспірантури, які вимоги, іспити, вартість?Дякую.

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
23 июля 2014

Олена, на даний момент працівники Академії у відпустці, зверніться, будь ласка, в Академію з вересня.