Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини "Україна ", ВМУРЛ

Київ, вул. Львівська, 23
Аккредитация
IV
Форма собственности
Частная
Год основания
1998
Форма обучения
Дневная
Об учебном заведении: 

Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини "Україна" (ВМУРЛ "Україна") — це сучасний навчальний заклад, який надає високоякісну освіту та сприяє розвитку своїх студентів у різних сферах. 

5 переваг, які можуть вас зацікавити вступити до університету:

  1. Широкий спектр освітніх програм: Університет пропонує різноманітні освітні напрямки, що дозволяє обирати програму, що відповідає вашим інтересам і майбутнім кар'єрним цілям.

  2. Сучасна інфраструктура та ресурси: Вам доступні сучасні навчальні корпуси, лабораторії з новітнім обладнанням, бібліотека та онлайн-ресурси для успішного навчання.

  3. Кваліфікований викладацький склад: Університет працює з досвідченими та висококваліфікованими викладачами, які допоможуть вам засвоїти матеріал найефективнішим чином.

  4. Міжнародні можливості: Якщо вас цікавить міжнародний досвід, університет може надати можливості для стажувань, обмінів або співпраці з іншими університетами світу.

  5. Розвиток особистості та професійні перспективи: ВМУРЛ "Україна" прагне розвивати не лише ваші професійні здібності, а й особистісні якості, що стає перевагою при вступі на ринок праці.

Аккредитация: 
IV
Год основания: 
1998
Форма собственности: 
Частная
Форма обучения: 
Дневная
Квалификационные уровни: 
профессиональный младший бакалавр, младший бакалавр, бакалавр, магистр, доктор философии
Условия обучения: 
за средства физических и юридических лиц (контракт)
Бесплатное обучение: 
нет
Платное обучение: 
есть
Подготовительное отделение: 
есть
Аспирантура, докторантура: 
есть
Общежитие: 
нет
Военная кафедра: 
есть
Дистанционное обучение: 
есть

Контактная информация

Телефоны приёмной комиссии: 
Адрес: 
Київ, вул. Львівська, 23
Области знаний и Специальности: 
Актуально для 2023/24 уч.года.

Фотогалерея

Комментарии

Аватар пользователя Антон
Антон
29 марта 2021

Реальність на сьогодні: вчусь в інституті ІСТ, до початку березневого карантину вчились вчасно, паралельні ВНЗ за моєю спеціальністю вчились з проблемами ще з вересня, у нас все ОК.
У нас всі викладачі на контакті, навіть по суботах можна з ними працювати, якщо викладач хворіє - переводить роботу в онлайн режим, навіть якщо ти приперся в універ, приходить методист, і забезпечує роботу групи чи потоку в аудиторії з проектором і камерою. Якщо хворіють кілька - то можна з дому в зумі вчитися, а всі практичні дублюються в електронному кабінеті.
Не на всіх спеціальностях таке саме, деякі викладачі - тупні, але більшість в універі вже відпрацювали технологію комбінованого навчання.

В порівнянні з моїми однокласниками - я навчаюся! Багато зараз просто байдикують, ходять на курси тощо. У нас реально постійна зайнятість, іноді навіть задовбують.

п.с. А ще в умовах карантину навіть незрозуміло переваги стаціонарного навчання, окрім повної зайнятості і практики. Вартість заочки нижче, а в регіоні ще нижче, все рівно викладачі в онлайні. Це для навчальних курсів тема для роздумів.