EverBest, школа интенсивного изучения английского языка

Школа вивчення англійської мови EverBest пропонує якісно вивчити англійську мову на розмовному рівні в інтенсивному режимі за спеціальною методикою.

Тривалість, методи навчання дозволяють Вам економити не тільки свій час, але й гроші.

Ви запитаєте, чи можливо вивчити мову не провівши за партою декілька років. Але ж прогрес не стоїть на місці, він диктує умови на прискорення темпу життя в усіх його аспектах і навчання не є виключенням. Саме знання, які ми отримуємо протягом навчального процесу є трампліном до вдалої кар"єри, яку хочеться почати робити якнайшвидше. Ось чому ми намагаємося різними методами скоротити терміни навчання англійській мові, при цьому не втративши ефективності. А якщо Ви докладатимете зусилля з свого боку,  результат Вас вразить!

Курси навчання англійській мові в школі EverBest є інтенсивними та безрівневими. Це означає, що за один курс навчання слухачі проходять два-три рівні. Навчаючись з '0' слухачі досягають рівня `Pre-Intermediate` (нижче середнього) лише за чотири місяці навчання. Слухачі з елементарним рівнем знань доходять до рівня `Intermediate` (середній) за чотири місяці інтенсивного курсу вивчення мови. Заняття на навчальних курсах в школі проходять насичено, жваво, цікаво. Спосіб подачі, засвоєння матеріалу відрізняється своєю ефективністю.

Це досягається за допомогою спеціальної системи навчання: 

  • По-перше, до рівня Intermediate слухачі вчаться за спеціально складеним посібником, в якому чітко і послідовно подані слова по темах з транскрипцією, перекладом в поєднанні з правилами побудови англійських речень.
  • По-друге, весь новий матеріал наші студенти закріплюють на кожному уроці через практичне використання, тобто спілкування, виконуючи цікаві завдання на розвиток мовлення і сприйняття на слух.

Починаючи з рівня `Intermediate` навчальні курси орієнтовані на розвиток навичків спілкування, збагачення словникового запасу, навичків сприйняття на слух в поєднанні з вдосконаленням граматики англійської мови.

На карте: 

vkl