Банер-ТОП - НУ ОЮА - Коледжи

Колледжи Украины

Вступ в магістратуру 2023

Вступ в магістратуру 2023

У 2023 році вступ для здобуття ступеня магістра передбачає складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) або єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Основні дати:

Як відновити Диплом, Атестат та інші освітні документи?

Відновлення диплому

План відновлення дипломів: покрокова інструкція:

ШАГ 1 - Підготуйте відповідну заявуПриклад заяви

Заява має бути чіткою та конкретною, з вказівкою:

Інновації Міжнародної академічної школи «Одеса»

Інновації Міжнародної академічної школи «Одеса»

Міжнародна академічна школа «Одеса» це :

1. Інноваційний підхід до навчання

У школі діти отримують повний комплекс освітніх послуг із застосуванням новітніх технологій. Всі класи вже оснащені інтерактивними дисплеями Smart Board (86 дюймів діагональ). Вся шкільна документація ведеться в електронній формі : щоденники, розклади, позначки, зауваження.

Чому саме НУ "ОЮА"?

Чому саме НУ "ОЮА"?

Ти зараз навчаєшся в школі та обираєш майбутню професію? Хочеш отримати якісну освіту та забезпечити своє успішне майбутнє? Ми тобі допоможемо!

Національний університет «Одеська юридична академія» твій пріоритет №1!

Найкращі викладачі, провідні спеціальності, матеріально-технічна база аналогів якій немає в Україні - це все НУ «ОЮА». Велика кількість викладачів Університету, це практикуючі юристи, адвокати, суді, політологи, соціологи, психологи, топові журналісти, програмісти та IT-спеціалісти.

НУ «ОЮА» є, не лише одним з кращих вишів юридичного спрямування, але й готує спеціалістів у таких сферах як: психологія, політологія, соціологія, журналістика, філологія.

Особливості вступу 2023 випускників коледжів та технікумів

У 2023 році вступити на освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» після завершення ОКР молодшого спеціаліста або ОПС фахового молодшого бакалавра, або ОС молодшого бакалавра можна за:

Особливості вступу 2023 випускників шкіл (11 клас)

Особливості вступу 2023 випускників шкіл (11 клас)

У 2023 році вступити на освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» після 11 класу на основі повної загальної середньої освіти можна за:

Вступ без НМТ. Спеціальності, яким надається особлива підтримка

Міністерством освіти визначено перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка. На контрактну форму навчання цих спеціальностей можна вступати без НМТ.

Зарахування на контракт відбувається на основі співбесіди аби мотиваційного листа, тобто мультитест чи ЗНО не потрібні.

НМТ в 2023 году: что ждет абитуриента?

Вступительная кампания в 2023 году будет проведена по результатам Национального Мультипредметного Теста.

Осуществляется в компьютерном формате, во временных экзаменационных центрах.

Все задания будут составлены в соответствии с программами ЗНО, которые находятся в свободном доступе в интернете и будут охватывать вопросы по нескольким предметам.

Які теми з Історії України увійдуть в Національний Мультіпредметний тест у 2023 році?

Третім предметом Національного мультипредметного тесту є предмет на вибір.

Це означає, що учасники тесту можуть вибрати один з кількох предметів, які вони вивчали в школі або коледжі, і пройти тест з нього. Це дає можливість абітурієнтам проявити свої знання в тому предметі, який їм найбільше подобається або в якому вони найбільш сильні, що збільшить шанс вступити на омріяну спеціальність.

Пільгові документи при вступі до ВНЗ

Льготные документы при поступлении в ВУЗы

Категорії осіб, які мають право на вступ поза  конкурсом:

1. Особи, яким Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" надане таке право;

Особенности поступления иностранцев

Особенности поступления иностранцев

Иностранцы, которым предоставляются государственные стипендии по международным договорам, общегосударственным программам, другим международным обязательствам Украины, принимаются на обучение на основании направлений Министерства образования и науки в пределах объемов государственного заказа.

Перечень документов для льготников при поступлении в ВУЗ

Перечень документов для льготников при поступлении в ВУЗ

Большинство абитуриентов-льготников сталкиваются с проблемой «собрать весь пакет документов» для подтверждения льготы на поступление.

Итак, собираем необходимые Документы для поступления в ВУЗ, к которым льготники должны приложить пакет документов, соответственно льготе:

Документы для детей-сирот:

Болонский процесс: обеспечение признания украинских дипломов о высшем образовании в Европе

Болонский процесс: обеспечение признания украинских дипломов  о высшем образовании в Европе

Болонский процесс - процесс сближения и гармонизации систем высшего образования стран Европы с целью создания единого европейского пространства высшего образования. Официальной датой начала процесса принято считать 19 июня 1999 года, когда была подписана Болонская декларация.

Основной целью является облегчение доступа жителям каждого государства Европы и студентам учебных заведений к образовательным ресурсам и рынкам труда других стран.

Ваучер на образование: переподготовка за счет государства.

Ваучер на образование: переподготовка за счет государства.

Ваучер на образование выдает Государственная служба занятости лицам старше 45 лет, страховой стаж которых составляет не менее 15 лет.

На основании ваучера осуществляются переподготовка, специализация, повышение квалификации по профессиям и специальностям согласно приоритетным видам экономической деятельности, а также получение образования на базе уже полученного образовательно-квалификационного уровня.

Чтобы получить ваучер на переподготовку, необходимо:

Налоговый кредит на обучение

Налоговый кредит на обучение

Согласно законодательству Украины, если студент учится по контракту, он имеет право на возврат части уплаченных средст за обучение. Правом на начисление налогового кредита могут воспользоваться студенты, которые работают и самостоятельно оплатили свое обучение и являются плательщиками налога с доходов физических лиц или родители первой степени родства, которые оплатили обучение детей - студентов.

Для возмещения средств в виде налоговой скидки нужно подготовить и подать в налоговую инспекцию следующие документы:

1. Копия паспорта (1, 2 страница и страница прописки);

Банер-контент2 - НУ ОЮА - Коледжі