Beauty Cult School

Під час війни: 
працюємо
5
Рейтинг:10
В закладках (2) В закладки  3179

Ласкаво просимо в Beauty Cult School - центр творчості та професіоналізму в галузі краси! 🌟

Beauty Cult School - це місце, де пристрасть до краси поєднується з високим рівнем навчання. Тут ми пропонуємо надихаюче середовище, в якому студенти можуть розкрити свій творчий потенціал і освоїти навички, необхідні для успішної кар'єри в галузі краси та стилю. 💄

Що робить наш центр особливим:

  • Досвідчені викладачі найвищого рівня, що гарантує високий рівень навчання.
  • Індивідуальний підхід до кожного студента, що дозволяє розвивати унікальні таланти. 🎨
  • Практичні заняття та майстер-класи, на яких студенти можуть безпосередньо застосовувати свої знання на моделях. 👩‍🎨
  • Підтримка студентів після закінчення навчання, включаючи їх в професійні мережі та надання можливостей для працевлаштування. 🌐

Beauty Cult School не просто навчальний заклад, ми - центр, що надихає на творчість та професійний розвиток, допомагаючи розкрити потенціал і стати справжнім майстром у галузі краси.

Ласкаво просимо в світ краси та безмежних можливостей! 🌈

Фотогалерея

vkl

Женя
, период обучения: июль 2022 - июль 2022 (1 мес)
Навчалася на майстра манікюру/педикюру в даній школі в липні 2022 року. Однозначно рекомендую всім, хто ще сумнівається і обирає місце, де пройти курси. Все сподобалось, починаючи від підходу, відношення, атмосфери і закінчуючи ціновою політикою. Хочу подякувати Ірі (директор школи) за те, що постійно підбадьорювала, ділилася досвідом, вселяла віру, що все вийде, а також чудовому викладачу Альоні за ту увагу, яку приділяла кожну хвилину перебування в школі і за знання, які такі необхідні для таких початківців як я. Успіхів школі і процвітання. Сумую за тим часом, що ми провели разом.
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Інна
, период обучения: октябрь 2023 - ноябрь 2023 (2 мес)
Маю тільки хороші враження від проходження курсів, вибрала "перукар-стиліст". Я прийшла з повного нуля. Теорія тільки перша половина першого заняття, далі тренування на манекені, це реально важливий аспект. На наступне заняття, викладач перевіряє як ти засвоїв матеріал і як робиш ділення, пробори і тд. Якщо все правильно зробила, то тоді переходиш на модель. У моєму випадку, стригла я вже на третьому занятті. І на далі кожен День практика, стрижки і чоловічі і жіночі, двічі була дитяча стрижка, і фарбування в різних техніках і на різну довжину волосся. Рекомендую цю школу людям, які розуміють, що щоб навчитись треба прикладати зусиль, слухати викладачів, робити собі замітки і фото (іноді думаєш, ай, все запам'ятаю, а насправді -забуваєш). За таку ціну (а вона найнижча в Києві) ви отримаєте дуже достойне навчання!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Олена
, период обучения: октябрь 2023 - октябрь 2023 (1 мес)
Закінчила курси Перманентний макіяж. Велика подяка викладачу Тетяні за підтримку з кожною моделью і гарну атмосферу Ірині. Навчання пролетіло швидко і цікаво. А головне що це було індивідуальне навчання і я відчувала весь час підтримку. Дякую вам!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5