Чудо Ножниці, навчальний центр

1.9
Рейтинг:3.8
В закладках (3) В закладки  10018

Навчальний центр "Чудо Ножниці" розпочав свою роботу у 2017 році.  За кілька років у нас пройшли навчання понад 1,5 тисячі осіб.

Ми приділяємо особливу увагу практиці, яку учні отримують, працюючи зі справжніми клієнтами та з їхніми реальними завданнями.

Наші програми - це високоякісне навчання з отриманням практичних навичок для новачків і професіоналів. 

Усі наші професійні курси майстрів краси доступні в груповому, індивідуальному та онлайн форматі.

Ми розуміємо, що головне - це практичне відпрацювання. Практика дасть змогу відшліфувати навички, вийти на новий рівень майстерності, дізнатися професійні секрети, що дають змогу вдосконалити якість роботи, збільшити кількість відвідувачів і особистий дохід.

Заняття проходять зі справжніми клієнтами і реальними потребами. Тільки у нас Ви "набиваєте руку" під керівництвом майстра з великим досвідом викладання і повністю захищені від наслідків і помилок.

13 власних салонів краси в Одесі та понад 30 салонів-партнерів, куди ми працевлаштовуємо своїх випускників.

Понад 20 програм навчання  До них входять як групові, так і індивідуальні курси. Усе вдало структуровано, щоб будь-яка людина розібралася від самих основ і до оволодіння практичною навичкою.

На більшості курсів витратні матеріали учням надає центр навчання.

Після закінчення видається фірмовий сертифікат. Він може бути оформлений будь-якою з трьох мов: українською, російською або англійською. Такий сертифікат є підтвердженням високої якості знань і умінь, які отримані в центрі навчання "Чудо Ножниці"

Так, ми реально вчимо! Ми робимо те, що нам подобається, і робимо це професійно!

  • Понад 150 нових учнів на місяць
  • 10 викладачів
  • Навчальні центри у всіх районах м. Одеса
  • Понад 20 програм навчання. До них входять як групові, так і індивідуальні курси
  • Навчання 5-ти спеціальностям
  • 13 власних салонів краси в м. Одеса

Фотогалерея

vkl

Олександра
, период обучения: октябрь 2023 - ноябрь 2023 (2 мес)
Викладач просто відмінна,Но пішла я з вітам просто в ужасі,за то що заплатила далеко не малі гроші за 60 год навчання,но вони сильно не встигають навчити.Шестеро учениць, жіночі перукарі,чоловічі і колористи,всі вчаться одночасно,і поки вона вчить жін майстра то колорист з клієнтом. Довго в очікуванні,або на оборот.....я зовсім не задоволена їхнім підходом до майбутніх майстрів і гроші просто на вітер,томущо потрібно йти і довчатись!!!!!Набирають учениць,но не встигають з ними працювати,а години щолкають.Я строго не рекомендую цей заклад
Написано вище!!!!!
3.8
Очень плохо!
Мат-тех база: 
1.5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
2
Результат обучения: 
0.5
Цена-качество: 
0.5