Вступ в магістратуру 2023

Вступ в магістратуру 2023

У 2023 році вступ для здобуття ступеня магістра передбачає складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) або єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Основні дати:

 • Реєстрація для складання магістерських тестів починається 8 травня (з 9:00) та закінчується о 18:00 31 травня
 • основна сесія МКТ та МТНК проводитиметься - 23 червня - 21 липня
 • додаткова сесія – 3-16 серпня
 • Спеціально організована сесія - відбудеться на платній основі у строки, визначені Міністерством освіти і науки.
 • Індивідуальні усні співбесіди – 17-28 липня
 • Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів розпочнеться з 1 липня
 • Подання заяв для вступу розпочнеться 31 липня
 • 21 серпня завершиться подання заяв

Зарахування на бюджет:

 • Рекомендації для зарахування на державне замовлення (на бюджет) надаються не пізніше 26 серпня
 • Вимоги до зарахування (подання оригіналів документів) мають бути виконані до 18:00 29 серпня
 • Наказ про зарахування на бюджет видається 31 серпня
 • Переведення на вакантні бюджетні місця та місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, зарахованих на навчання на контракт, здійснюється не пізніше 8 вересня.
 • Реєстрація та робота електронних кабінетів абітурієнтів закінчується 30 листопада.

Зарахування на контракт:

 • Оприлюдення списку рекомендованих та надання рекомендацій до зарахування здійснюється не раніше 30 серпня
 • Зарахування вступників на навчання відбувається не пізніше ніж 30 вересня.
 • Для вступу в магістратуру на контракт на основі ступеня бакалавра заклади освіти можуть встановлювати додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у межах з 01 липня по 30 листопада.

До 18 червня всі зареєстровані учасники іспитів отримають на своїй інформаційній сторінці Кабінеті вступника запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Для вступу на всі спеціальності, за винятком контрактних спеціальностей, які мають особливу державну підтримку, необхідно скласти вступні іспити (ЄВІ) на основі отриманого бакалавра, магістра або спеціаліста (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) 

Для вступу на спеціальності в галузі «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини» додатково до вступних іспитів (ЄВІ) також потрібно скласти іспит з фахових вступних вимог (ЄФВВ).

Абітурієнт може подати заяву на вступ до будь-якого університету, який проводить набір на магістерські програми на спеціальності, обраній вступником. Реєстрація вступників здійснюється електронною поштою або іншим засобом зв'язку, який визначений кожним закладом освіти.

У 2023 році вступники в магістратуру подають заяви тільки в електронній формі (Виняток становлять особи, які не можуть зареєструвати особистий електронний кабінет вступника - іноземці, інші причини, що підтверджені довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти).

Документи, які подає абітурієнт:

 • Документ, що посвідчує особу.
 • Екзаменаційний листок, що був отриманий під час реєстрації на ЄВІ / ЄФВВ.
 • Військово-обліковий документ (для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, а для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць).
 • Документ (державного зразка) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, якщо інформація про нього не зберігається в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.
 • Документи, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, інформація про які доступна в державних реєстрах.
 • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 × 4 см (до 1 Мб у форматі jpg).

Зазначені вище документи можуть бути завантажені в електронний кабінет вступника під час подання заяви до ЗВО, а також мають бути надані приймальній комісії у разі прийому на навчання. Копії документів, окрім документа, що посвідчує особу, та військовооблікового документа, засвідчує за оригіналами приймальна комісія закладу. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

Якщо з певних об'єктивних причин відсутній документ, що підтверджує отриманий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, можна подати довідку від державного підприємства "Інфоресурс", яка підтверджує отримання цього рівня. У такому випадку необов'язково надавати додаток до документа про отриманий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.

Добавить комментарий

Комментарии

Аватар пользователя Альона Ткаченко

чи можу я подати заяву на вступ

Аватар пользователя Редактор Ольга

Так, ви маєте можливість подати заяву на вступ до магістратури. Однак ви маєте обрати ЗВО та звернутись з заявою езпосередньо в приймальну комісію.

Аватар пользователя Євген

Підскажіть, якщо я вже зараз навчаюсь на магістратурі рік чи маю я можливість не закінчивши одну ступити на іншу спеціальність в інших навчальний заклад

Аватар пользователя Леся Книш

Чи можна зараз вступити до магістратури НА КОНТРАКТ ,маю диплом бакалавра і зно за 2020 рік

Аватар пользователя Редактор Ольга

Терміни прийому заяв та документів для вступу в магістратуру, кожен ВНЗ визначає самостійно. Тому зверніться в приймальну комісію ВНЗ до якого плануєте вступати, вас проконсультують.

Аватар пользователя Вікторія

Доброго дня. Чи можу я спробувати вступити до Магістратури в напрямку практична психологія цього року? ЗНО не складала, іспити також. Чи будуть додаткові набори і в яких вузах?

Аватар пользователя Редактор Ольга

Ваше запитання потребує уточнень, зверніться, будь ласка, особисто у вибраний вам ЗВО. 
Перелік ЗВО, які пропонують навчання за спеціальністю "Психологія" дивіться за посиланням: https://abiturients.info/ru/university/ukraine/05-socialnye-i-povedenche...

Аватар пользователя Анатолій

Доброго дня! Маю вищу освіту спеціаліст КНУБіА, чи можливо вступити на дистанційне навчання і що для цього потрібно?

Аватар пользователя Редактор Ольга

Так, ви маєте можливість вступити на дистанційне навчання з вищою освітою спеціаліста КНУБіА. Щоб дізнатися докладні вимоги та процедуру вступу на дистанційну форму навчання, вам слід звернутися до приймальної комісії вибраного університету.

Зазвичай, для вступу на дистанційне навчання потрібно виконати такі кроки:

 1. Підготовка документів: Зібрати всі необхідні документи, які можуть включати диплом про вищу освіту, атестат про повну загальну середню освіту, паспорт та інші документи, згідно з вимогами університету.

 2. Реєстрація: Зареєструватися на вступ до обраного навчального закладу та обрати дистанційну форму навчання відповідно до вказівок приймальної комісії.

 3. Подача документів: Подати документи до приймальної комісії. Вони можуть бути подані особисто або в електронному вигляді на веб-сайті університету.

 4. Відбір: Пройти вступні випробування або конкурсний відбір, які можуть включати тестові завдання, співбесіду або інші етапи.

 5. Отримання рішення: Очікувати на результати вступної кампанії, які зазвичай публікуються на офіційному веб-сайті університету.

Аватар пользователя Віктор

Добрий день! Чи можливе збільшення ліцезійного обсягу контрактних місць після закінчення вступних іспитів на магіструтуру?

Аватар пользователя Редактор Ольга

Ні, не можливий. Бюжетне місце може звільнитися, якщо хтось відмовиться від нього або втратить можливість навчатися за рахунок бюджетних коштів.

Аватар пользователя Анна

Добрий день, чи можу я вступити на бюджет до магістратури, якщо я навчалась на бюджеті на бакалавраті? Дякую.

Аватар пользователя Редактор Ольга

Так, ви можете вступити на бюджет до магістратури, якщо ви навчались на бюджеті на бакалавраті. В Україні існує принцип "бакалавр-магістр", за яким студенти, які здобули бакалаврську освіту на бюджетних місцях, мають право вступати на бюджет до магістратури на відповідному напрямку або спеціальності.

Однак, для отримання бюджетного місця на магістратурі, вам слід враховувати такі фактори:

 1. Конкурсна база: Кількість бюджетних місць на магістратурі може бути обмеженою, тому залежно від рейтингу та конкуренції з іншими абітурієнтами, ви можете бути призначені на бюджет або контракт.

 2. Документи: Вам слід відповідно подати всі необхідні документи і скласти вступні іспити, якщо такі передбачені для вступу на обраний магістерський програму.

 3. Конкурсні бали: Результати вступних іспитів, успішність у навчанні на бакалавраті та інші аспекти можуть впливати на ваші шанси отримати бюджетне місце.

Важливо вчасно слідкувати за умовами вступної кампанії, звертатись до конкретного університету або Державної служби якості освіти України для отримання актуальної інформації та вчасно подавати документи для вступу на магістратуру на бюджетні місця.

Аватар пользователя Микола

коли будуть рейтенгові списки в магістратуру по специальности право в 2023 р.

Аватар пользователя Редактор Ольга

Рейтингові списки зазвичай формуються після проведення вступних іспитів та прийому заяв абітурієнтів. Цьогоріч прилюдення списку рекомендованих та надання рекомендацій до зарахування здійснюється не раніше 30 серпня.

Аватар пользователя Олег

Добрий день! Я хотів би поцікавитися чи можна використати для вступу на магістратуру у 2023 році результати МТНК за 2022 рік (наприклад для виступу на спеціальність "Менеджмент") чи обов'язково здавати цьогорічне ЄВВ?

Аватар пользователя Наталія Каблучко

Доброго дня. Потрібно вступити на магістратуру Початкова освіта( є диплом бакалавра Практична психологія)

Аватар пользователя Редактор Ольга

Ваше запитання потребує уточнень. Зверніться особисто в Приймальну комісію вибраного ЗВО, вам нададуть вичерпну відповідь На інтернет-сторінках цього Довідника навчальних закладів зазначені актуальні номери телефонів Приймальних комісій.

Аватар пользователя Вікторія

Доброго дня. Скільки по часу триває навчання на магістратурі?

Аватар пользователя Редактор Ольга

Навчання в магістратурі в залежності від вибраної спеціальності тиває 1- 1,5  роки.

Аватар пользователя Юлія

Доброго дня
Підкажіть вартість навчання на магістратурі, заочне відділення, спеціальна освіта.
Дякую

Аватар пользователя Іван

Добрий день. Мені виповнилось 23 роки і я дитина-сирота. Чи матиму я пільги при вступі на магістратуру?

Аватар пользователя vladspivak2001_33975

Добрий день, чи можу я із пільгою дитина сирота. вступити на магістратуру за пільгою?

Аватар пользователя Александр

Добрый день. Сколько заявлений можно подать при поступлении на магистратуру на бюджет . Спасибо

Аватар пользователя Павел

Добрый день, подскажите, какой минимальный балл нужен, для поступления на магистратуру?

Аватар пользователя Михайло Ворон

Подскажите где можно глянуть результаты внутренних вступительных экзаменов, ищу в личном кабинете где подавал заявку в вуз, никак не могу найти

Аватар пользователя Редактор Ольга

У відео, за посиланням: https://abiturients.info/ru/poleznoe/elektronnoe-zayavlenie-abiturienta ви знайдете відповідні поля, де вказуються дані, котрі вас цікавлять.

Аватар пользователя voloshinanata

Добрый день! Подскажите пожалуйста, при поступления на магистратуру количество контрактных мест может быть ограничено?

Аватар пользователя Марина Прохорова

Доброй ночи! При поступлении на магистратуру количество контрактных мест может быть ограничено лицензионным объемом. Если на магистратуру лицензия 15 мест то 18 взять не могут.

Аватар пользователя Редактор Ольга

Не могут. Для обеспечения полноценного, безперебойного обучения и устанавливают количество мест заблаговременно.