Банер - ІТ СТЕП - Абітурієнту

Інновації Міжнародної академічної школи «Одеса»

Інновації Міжнародної академічної школи «Одеса»

Міжнародна академічна школа «Одеса» це :

1. Інноваційний підхід до навчання

У школі діти отримують повний комплекс освітніх послуг із застосуванням новітніх технологій. Всі класи вже оснащені інтерактивними дисплеями Smart Board (86 дюймів діагональ). Вся шкільна документація ведеться в електронній формі: щоденники, розклади, позначки, зауваження.

Інноваційна команда викладачів, які проходять постійне стажування STEM дисциплін від лідера інноваційної освіти SMART Technologies .

Плавання і шахи є обов'язковими предметами, починаючи з 1 класу.

2. Якісна освіта

Педагогічний колектив був сформований згідно з усіма вимогами і стандартами шкільного навчання. Знання, вміння, а також досвід роботи з дітьми вчителів задають високу планку якості освіти нашої школи.

3. Малокомплектні класи

Наша школа орієнтується на невеликі класи, тому в нашій школі кожна дитина отримує максимум часу вчителя. Класи передбачені до 16 учнів.

4. Додаткові програми

Школа дає базову освіту, а також дозволяє учням за бажанням записуватися на факультативи та гуртки. Наприклад, одні з найпопулярніших секцій - вивчення іноземних мов, шахи, плавання, теніс, бокс, футбол, черлідинг.

5. Вивчення іноземних мов

Велика увага приділяється вивченню іноземних мов, що повністю виправдовує назву школи як «Міжнародної». На сьогоднішній день діти тут вивчають англійську, німецьку, французьку, китайську мови.

6. Безпека понад усе!

Школа обладнана 240 відеокамерами нічного бачення з функцією виявлення осіб (FULL HD).

Використовується найбільший в світі виробник біометричного устаткування і програмного забезпечення ZKTeco для систем контролю доступу та обліку з системою оповіщення батькам. У кожної дитини є своя біометрична персональна карта з рівнем доступу.

7. Освіта без кордонів

Міжнародна академічна школа «Одеса» доступна для всіх дітей, в тому числі і з особливими потребами. Під'їзні пандуси, ліфти, спеціально обладнана парковка, санвузли, пропускна система влаштовані так, щоб максимально враховувати потреби учнів з труднощами пересування. Освіта без кордонів - один з девізів школи майбутнього, який максимально реалізований на ділі.

8. Правильне харчування - фундамент здоров'я!

Їжа в нашій школі не тільки корисна, але і дуже смачна. Наше меню розробляє лікар-дієтолог з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.

9. Школа обладнана новітнім триповерховим спорткомплексом:

  • 2 басейни;
  • спортивний зал;
  • стадіон;
  • фітнес-зал.

10. У школі знаходиться храм Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, освячений 9 жовтня Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм . При бажанні школярі можуть відвідувати факультативи і слухати лекції з історії релігії, вивчати християнську етику.

Ви можете особисто переконатись у всіх перевагах НУ «ОЮА», відвідавши першу в Україні, інноваційну 3D-екскурсію університетом, що є надзвичайно крутою можливістю побачити все на власні очі, навіть під час карантину.

Контактна інформація:

https://masho.od.ua/

+380503345555

info@masho.od.ua

Україна, м. Одеса, вул. Академічна, 30, к. 7

Добавить комментарий