Навчальний центр ДАНКО

5
Рейтинг:10
В закладках (1) В закладки  10377

Навчальний центр "ДАНКО" існує з 1996 року. Центр спеціалізується на бізнес-навченні з різних напрямків і робить акцент на отриманні практичних навичок і умінь.

Теорія виступає лише як основа для ефективного застосування отриманих знань.

Паралельно з професійними курсами курсами проводитимуться тренінги та семінари з різних напрямків.

Порівняно з іншими професійними курсами та навчальними центрами центр має наступні переваги:

 • Кожен слухач, який записався на навчання бухобліку, роботі з комп'ютером або інший курс, отримує авторські методичні матеріали (погодьтеся, це краще роздруківок, які пропонують інші навчальні центри).
 • Перше заняття у групі — пробне та абсолютно безкоштовне. Завітавши до нього, Ви зможете легко визначитися і зробити свій вибір - залишитися в поточній групі або вибрати інший варіант.
 • Навчання відбувається у сучасних бізнес-центрах, розташованих неподалік станцій метро. У той час як багато інших курсів бухгалтерського обліку у Києві організовуються у квартирах, технікумах, школах, цокольних приміщеннях.
 • Навчальний центр проводить навчання для мешканців Києва та гостей міста. Для комфорту іногородніх слухачів організовується проживання у столиці на весь період, доки тривають курси;
 • Великий практичний досвід у сфері бізнес-освіти (з 1996 року). Ми переконані, що ті навчальні центри, які працюють на ринку бізнес-освіти понад 10 років, мають необхідні ресурси для повноцінного процесу навчання.
 • Високий професійний рівень викладацького складу. У центрі працюють найкращі практики та жодного теоретика! Мета — випускати повноцінних фахівців, які готові вже завтра приступати до роботи.
 • Сучасна технічна база: проектори, нові сучасні комп'ютери, ліцензійне програмне забезпечення, лише оновлені програми та багато іншого.
 • Широка партнерська мережа, що надає доступ до актуальних періодичних матеріалів. Ми співпрацюємо з такими популярними виданнями, як «Все про бухгалтерський облік», «Фактор» та ін.
 • Зручне територіальне розташування. Навчальний центр "ДАНКО" має кілька філій на лівому та правому березі Дніпра, які знаходяться максимум за п'ять хвилин ходьби від метро.
 • Офіційне оформлення, яке є гарантією отримання знань за обраним напрямком. З кожним слухачем ми укладаємо офіційні договори, де вказуємо всі умови навчання.
 • Гнучка система знижок, яка включає як стандартні знижки, на які мають право всі слухачі, так і цікаві акції, найчастіше присвячені конкретним святам.

Фотогалерея

vkl

Отзыв о курсе:'Управленческий учет'
Виктория
, период обучения: ноябрь 2015 - январь 2016 (3 мес)
Очень хорошие впечатления остались у меня от учебного центра "Данко" и от преподавателя Яны Мороз. Я не новичок в данной сфере, но получила максимум эффективные и самое главное нужные знания на данном курсе. Училась индивидуально. Рекомендую курс всем, всем, всем, кого интересует управленческий учет!!!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5