Інститут вищої психології та тілесних терапій

5
Рейтинг: 10
В закладках (6) В закладки  17380

Діяльність Всеукраїнського інституту інтегративної психології та психотерапії спрямована на розвиток інтегративної психології та психотерапії в Україні за допомогою реалізації освітніх, науково-дослідних та суспільних програм.

Цілі нашого інституту:

 • підвищення кваліфікації та розширення профілю фахівців, які працюють у психологічній сфері (навчання психологів, педагогів, лікарів, соціальних працівників та ін.);
 • навчання студентів психологічних факультетів практичним навичкам психологічного консультування, ефективному використанню різних прикладних технік та методик;
 • інтеграція теорій, концепцій та поглядів на предмет психології та психотерапії;
 • обмін досвідом провідних спеціалістів з різних напрямів практичної психології та психотерапії;
 • знайомство з новішими методами та техніками дослідження, трансформації та корекції особистості, групової роботи.

Напрями діяльності інституту:

 • короткострокові семінари та тренінги;
 • тривалі програми з різних напрямів психології та психотерапії;
 • виїзні семінари та цикли вдосконалення;
 • конференції, фестивалі, психотерапевтичні інтенсиви, студентські декадники та ін.;
 • співробітництво із закордонними фахівцями та організаціями;
 • міжнародні освітні програми

Інститут надає можливість своїм слухачам (психологам, лікарям, педагогам, студентам психологічних та суміжних факультетів) удосконалювати свій професійний рівень, розширюючи знання в області психології та психотерапії, та опановуючи практичні навички, методики та техніки.
Освітні програми інституту спрямовані на вивчення конкретних практичних методів, технік, технологій та прийомів, що довели свою ефективність у психологічній та психотерапевтичній практиці, і інтеграцію окремих знань та навичок у єдиний, індивідуальний стиль психотерапевта.

Фахівці інституту — визнані професійною спільнотою як безумовні авторитети, спілкування з якими має самостійну цінність, є представниками різних напрямків та рівневої психології та психотерапії: гуманістичної, гештальт-терапії, тілесно-орієнтованої, арт-терапії, перинатальної та перинатальної та та інших напрямків прикладної психологи.

vkl

Отзыв о курсе:'Детская психология и психотерапия'
Карина
, период обучения: декабрь 2015 - декабрь 2015 (1 мес)
Курс проходила для себя, осталась довольна полученными знаниями. За небольшие деньги получила очень ценную информацию, которую не всегда дают в ВУЗах (по словам других учеников). Преподаватель отличная, очень хорошо и интересно подает материал. Порекомендовала список литературы, необходимый в профессиональной деятельности, я уже все перечитала. В общем, все еще воодушевлена от курса.
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5