Creative, школа дизайна
757  |  В закладках (0)  |  В закладки   | 

Школа CREATIVE є першою у Західній  Україні приватною школою, що спеціалізується на професійній підготовці дорослих та підлітків у сфері дизайну.

Створена за кращими світовими аналогами, школа дає можливість підліткам обрати, а дорослим повністю перекваліфікуватися та змінити професію, незалежно від рівня підготовки.

Програми навчання поділені на кілька рівнів та розроблені таким чином, щоб у короткий термін «з нуля» комплексно вивчити усі основні принципи та тонкощі трендової та перспективної сьогодні професії дизайнера.

Кожен викладач  – це визнаний фахівець своєї галузі, який має вже «власне ім’я». Ми довго шукали, підбирали  та нарешті зібрали у свою команду кращих з найкращих! Практикуючі дизайнери та представники академічною школи – неймовірний симбіоз класики та сучасних трендових інновацій та віянь в індустрії дизайну.

Кожен студент працює над власним проектом, який презентує по закінченню навчання. Підготовлене портфоліо та сертифікат Школи дизайну CREATIVE відкриває двері у світ моди та дизайну. Крім того, школа активно сприяє подальшому стажуванню студентів за обраним фахом як у власній компанії, так і у компаніях-партнерів.

Сучасний креативний простір, що надихає на нові звершення та вершини!

Design your dreams!

vkl

Вверх