Перукар-універсал

Під час війни: працюємо
5
10
Отзывы: 1 В закладках (10) В закладки  11464
Идет набор на курс!
Срок обучения: 
2-4 місяців ( в залежності від форми навчання)

Стоимость:

Оставить заявку

Условия акции

Акция
-15% ЗНИЖКА НА ОЧНІ (СТАЦІОНАРНІ) ТА ЗАОЧНІ КУРСИ У ЖОВТНІ!

vkl

Описание

Програма: Перукар-універсал

Документи, які видаються по закінченню курсів:

 • Свідоцтво за програмою + додаток із зазначенням предметів, академічних годин згідно з навчальним планом і оцінками.
 • Сертифікат "Перукар-універсал"
 • Сертифікат «Versatile Hairdresser».
 • Сертифікат "Фарбування-корекція брів та вій"
 • Сертифікат «Трихологія для перукарів» (за умови проходження факультативу).

Тривалість навчання:

Інтенсив-курс: 40 занять – 8 тижнів, (пн. – пт. з 10:00 до 14:00).

Школа вихідного дня: 36 занять – 4 місяці, (сб. з 10:00 до 17:00).

Філіали Академії “Партнер +” : вул. Шутова 9 а, вул. Є. Сверстюка 23

Додаткова інформація по тел. (067) 500-92-82, (063) 441-44-53, (066) 722-95-73

Академія «Партнер Плюс» проводить курс: «Трихологія для перукарів» факультативно, паралельно з основним курсом, протягом трьох занять один раз на тиждень. Студенти курсів, які займаються за спеціальностями «Перукар», «Перукар-універсал», «Перукар-універсал, візажист», «Перукар-модельєр-стиліст» на базі Академії «Партнер Плюс», мають можливість відвідувати факультатив БЕЗКОШТОВНО.

Кожен випускник курсів отримує портфоліо з роботами студентів.

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер +» – провідний Заклад Професійно-технічної освіти  України (І–ІІ-го рівня акредитації), який готує фахівців Beauty-ринку, з присвоєнням кваліфікації та видачею Державного диплома, а також наданням освітніх послуг, згідно ліцензії МОН України (серія АЕ №458640).

Переваги навчання на курсах перукарів: 

 • Форми навчання представлені в двох варіантах: інтенсивний курс, школа вихідного дня.
 • Викладацький склад укомплектований фахівцями з педагогічною і спеціальною освітою, які мають досвід роботи в середньому 15 років на підприємствах індустрії краси різного рівня і в навчальних закладах.
 • Для практичних занять ми надаємо інструменти, професійну косметику і одноразові аксесуари.
 • Напрацювання практичних навичок (курси перукарів у Києві, курси перукарів) проходить на клієнтах-моделях, які надаються Академією.
 • Студенти курсів стажуються в реальному режимі на базі виробничої перукарні, надаючи послуги клієнтам.
 • Під час навчання  надаються навчально-методичні матеріали: доступ до відеопорталу (стрижки жіночі та чоловічі, укладки), методичний посібник та робочий зошит перукаря.
 • Слухачі курсів (курси перукаря) мають можливість факультативно пройти навчання за програмою: «Трихолог для перукарів» БЕЗКОШТОВНО і отримати відповідний сертифікат.
 • Оплата курсу здійснюється поетапно.
 • Академія гарантує 100% працевлаштування в салони краси, перукарні та ін. м. Києва.
 • Іногороднім студентам (курси перукарів, курси перукарів Київ) надається гуртожиток.

Програма (курси перукарів у Києві, курси перукарів) включає: Основи трихології для перукарів. Основи моделювання та побудови жіночих стрижок на базі короткого, середнього і довгого волосся. Моделювання стрижки «Пікс», її різновиди. Побудова і виконання стрижок: («Сесун», «Каре» [класична і асиметрична форми, подовжена форма], «Боб» [довгий, середній, короткий], «Паж» [класичний, трендовий], «Каскад» [класичний, сучасний, довгий, короткий], «Драбинка» [поєднання у стрижці різної форми окантування], «Твердий зріз»). Правила створення рваної форми. Створення стрижок, які не потребують укладання. Орієнтування за категоріями волосся (1, 2, 3, 4, 5 категорії, густота, довжина). Створення креативної форми на основі 4-х базових форм. Поєднання класичних і креативних ліній в стрижках. Методи стрижки: «слайсінг», «поітінг», «поінткат», види відтяжок і кутів зрізу, різновиди філірування волосся, види градуювання і етапи його виконання. Правила опрацювання стрижки при остаточному етапі. Правила стрижки без застосування філірувальних ножиць. Особливості стрижки та опрацювання волосся за типами (прямі, кучеряві, склоподібні).

Моделювання чубчика, як окремого елемента у стрижці. Урахування індивідуальних особливостей клієнта (форми черепу, носа, вух, типу волосся) корекція форми обличчя за допомогою стрижки та укладки. Вивчення нових тенденцій і напрямків у стрижках.

Моделювання різновидів класичних і модельних чоловічих стрижок: «Бокс», «Напівбокс», «Канадка», «Угорка», «Їжачок», «Полька», «Шапочка». Нові трендові стрижки «Fade», «TopKnot», «Чоловічий пучок», «Undercut», «Помпадур». Особливості роботи з машинкою. Правила виконання тушування, окантування, зняття волосся «нанівець».

Правила виконання дитячих стрижок.

Сучасні трендові напрямки в укладанні на основі історичної зачіски, циклічність повторення окремих елементів по епохах. Укладання волосся з використанням фену, щипців, плойки-випрямляча, бігуді. Плетіння кос. Об'ємні коси з локонів.

Ретро-локони. Теорія хвиль.

Модні зачіски в стилі «Грандж».

Весільні зачіски з локонів: середній, низький і високий пучок. Поєднання окремих елементів в зачісці (буклі, голлівудські локони, холодна і гаряча хвиля). Правильність виконання начісування, види тупування волосся, створення об'єму в зачісці). Правила підбору аксесуарів під певний стиль укладання (стрічки, намистини, фата). Креативність в укладанні, правильний підбір стайлінгу. Правила виконання конкурсних зачісок.

Колористика і фарбування волосся: основа колористики, секрети роботи з різними світовими проф. брендами. Основи кольорознавства, вивчення пігментів і правила їх поєднання між собою. Створення кольору, як правильно створити ексклюзивний колір волосся, правила змішування фарб. Кольорові коректори і особливості їх роботи. Рівні освітлення. Фарбування в один тон з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта (цветотип, сивина), тонування, мелірування, колорування, нові трендові напрямки в фарбуванні волосся: Ombre (hardline), види балаяж, блочне фарбування, Sombre (softline), Blur (mix 2 color), Шатушь, 3D-мелірування, брондування. Правила фарбування сивого волосся (сивина, що легко фарбується, середньої і важкої ступені фарбування). Правила: «Деку паж», «Блонд-миття», «Мордонсаж». Рішення задач з колористики. Корекція густоти волосся за допомогою фарбування окремих пасом. Правила делікатного фарбування.

Перманентна завивка волосся: біо- та хімічна завивка. Особливості накручування на бігуді, шейпери, коклюшки. Основні правила виконання гарної завивки (підбір складу, облік індивідуальних особливостей волосся).

Новинки перукарських послуг: корекція брів, фарбування брів і вій (фарба, хна). Трендові послуги з поліпшення зовнішнього вигляду волосся: термокератин, екранування, спа-процедури.

vkl

Уже записалось : 
1 человек
Дни недели выходные, по будням
Время занятий утро, день
Количество занятий в неделю 2-5
Длительность занятия 6 ак. год
Возраст аудитории Студенты, Взрослые
Вид подготовки Базовый курс
Город Киев, Днепровский, Соломенский
Преподаватель специалист-практик
Учебные материалы Надаються Академією "Партнер Плюс"
Документ об окончании Свідоцтво Державного зразку, Сертифікат, Сертифікат на англ.мові
Опции Групповые занятия
Трудоустройство Есть
Условия трудоустройства Кадрове агентство "Партнер Плюс"

Контакты

Адрес: 
м. Київ, вул. Шутова, 9а (5 поверх)
Адрес: 
м. Київ, вул. Сверстюка, 23
На мапі:

Оставьте свой отзыв

Все отзывы достоверны! К публикации допускаются только отзывы от людей, ранее оставлявших заявку на обучение.

Последние отзывы

Отзыв о курсе:'Парикмахер-универсал'
Зоя
, период обучения: февраль 2020 - март 2020 (1 мес)
Хорошие курсы, много практики, мы с первой недели начали практиковать, на живых моделях(нам их предоставлял учебный центр) инструменты тоже выдавали. Рекомендую, дружный коллектив)
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Олена
, период обучения: октябрь 2023 - октябрь 2023 (1 мес)
Закінчила курси Перманентний макіяж. Велика подяка викладачу Тетяні за підтримку з кожною моделью і гарну атмосферу Ірині. Навчання пролетіло швидко і цікаво. А головне що це було індивідуальне навчання і я відчувала весь час підтримку. Дякую вам!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Аліна
, период обучения: октябрь 2023 - октябрь 2023 (1 мес)
Навчалася на Курсах Лешмейкер. Сподобалося, що навчання індивідуальне а не групове. Сподобалося у відпрацюванні на моделях завжди викладач поряд і контролює всю роботу і допомагає. Вдячна за навчання! Рекомендую.
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Таня
, период обучения: октябрь 2023 - октябрь 2023 (1 мес)
Хочу висловити велику подяку за навчання у навчальному центрі Beauty Cult! Дуже задоволена викладачами! Якщо щось незрозуміло, то завжди підкажуть та допоможуть. Дуже грамотно пояснюють кожному учневі. Уважні до всіх. Навчання пройшло на найвищому рівні, було все зрозуміло. На даний момент я впевнена у собі та у своїх силах. Велике дякую! Удачі та процвітання!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Юля
, период обучения: октябрь 2023 - октябрь 2023 (1 мес)
Закончила курсы маникюра/педикюра, и очень довольна. Подход к каждому индивидуально, если что не понятно-объясняют и показывают столько раз, сколько тебе будет необходимо и пока не получится довести работу до идеальной) Каждый день были разные модели) Обстановка располагает к работе) В общем, безумно довольна и рекомендую) Кстати, много направлений и как я видела, ко всем индивидуальный подход во всём, следующие курсы бровиста тоже буду проходить здесь)
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Олександра
, период обучения: октябрь 2023 - ноябрь 2023 (2 мес)
Викладач просто відмінна,Но пішла я з вітам просто в ужасі,за то що заплатила далеко не малі гроші за 60 год навчання,но вони сильно не встигають навчити.Шестеро учениць, жіночі перукарі,чоловічі і колористи,всі вчаться одночасно,і поки вона вчить жін майстра то колорист з клієнтом. Довго в очікуванні,або на оборот.....я зовсім не задоволена їхнім підходом до майбутніх майстрів і гроші просто на вітер,томущо потрібно йти і довчатись!!!!!Набирають учениць,но не встигають з ними працювати,а години щолкають.Я строго не рекомендую цей заклад
Написано вище!!!!!
3.8
Очень плохо!
Мат-тех база: 
1.5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
2
Результат обучения: 
0.5
Цена-качество: 
0.5
Марина
, период обучения: октябрь 2023 - ноябрь 2023 (2 мес)
Благодарна ИПКПК за возможность пройти обучение на курсе Практическая психология у замечательнейшей Екатерины Ивановны! Огромное спасибо за ёмкий содержательный и качественный материал. Гибкая программа обучения позволяет эффективно получать знания и навыки.
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Мар'яна Єлісеєва
, период обучения: ноябрь 2023 - ноябрь 2023 (1 мес)
Доброго дня,пройшла курс по нарощенню вій та моделювання погляду-задоволена на всі 100%,правильно поданий матеріал,доступно розяснення різних вид техніки,приємна атмосфера,і всього за 4дні,окрема подяка викладачу та майстру своє справи Гайдук Олі,яка максимально знаходить підхід,щоб по закінченню навчання майбутній лашмейкер була впевнена в своїх знаннях, та навідмінно працювала,а також дякую Олі за просто проведений час,я обов'язково повернуся за підвищенням кваліфікації❤️не прощаюсь,а пишу до зустрічі👋😚
Немає ніяких недоліків,одне задоволення....
9.8
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
4.5
Цена-качество: 
5
Artem
, период обучения: октябрь 2022 - ноябрь 2023 (2 мес)
I recommend good training with a normal price and a good teacher Inna Yurievna.
if teacher teach a one person i think its de deter
9.6
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
4.5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
4.5
Дарʼя
, период обучения: сентябрь 2023 - ноябрь 2023 (3 мес)
Я в захваті, інформація подається дуже доступно, вам пояснять абсолютно все від а до я, багато практики під час якої легко набити руку та зробити собі портфоліо, майстер Світлана дуже компетентна та приємна, всім рекомендую!!!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Жуков Данило
, период обучения: сентябрь 2023 - ноябрь 2023 (3 мес)
I practice and imrove my skills with this course. Earlier had learned in Lusdorf center for three years, and now good in English. I strongly belive, that pass ZNO sucsesfully, either strongly reccomend this course
Недостатков нет
9.2
Великолепно!
Мат-тех база: 
4
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
4

Похожие курсы

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

13 750
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Киев
3 тижні - 7 тижнів ( в залежності від форми навчання)
Записалось: 
7
Під час війни: працюємо

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

1 450
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Онлайн
30 днів
Записалось: 
7
Під час війни: працюємо

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

600
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Онлайн
30 днів
Записалось: 
6
Під час війни: працюємо

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

1 250
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Онлайн
30 днів
Записалось: 
4
Під час війни: працюємо

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

1 250
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Онлайн
Доступ зберігається протягом періоду навчання – 30 днів.
Записалось: 
5
Під час війни: працюємо