Перукар-універсал

Під час війни: працюємо
5
10
Отзывы: 1 В закладках (10) В закладки  11536
Идет набор на курс!
Срок обучения: 
2-4 місяців (залежно від форми навчання)

Стоимость:

Оставить заявку

Условия акции

Акция
ЗНИЖКИ ВІД -15% ДО 25% НА ОЧНІ (СТАЦІОНАРНІ) ТА ЗАОЧНІ КУРСИ У ГРУДНІ!

vkl

Описание

Програма: Перукар-універсал

Документи, які видаються по закінченню курсів:

 • Свідоцтво за програмою + додаток із зазначенням предметів, академічних годин згідно з навчальним планом і оцінками.
 • Сертифікат "Перукар-універсал"
 • Сертифікат «Versatile Hairdresser».
 • Сертифікат "Фарбування-корекція брів та вій"
 • Сертифікат «Трихологія для перукарів» (за умови проходження факультативу).

Тривалість навчання:

Інтенсив-курс: 40 занять – 8 тижнів, (пн. – пт. з 10:00 до 14:00).

Школа вихідного дня: 36 занять – 4 місяці, (сб. з 10:00 до 17:00).

Філіали Академії “Партнер +” : вул. Шутова 9 а, вул. Є. Сверстюка 23

Додаткова інформація по тел. (067) 500-92-82, (063) 441-44-53, (066) 722-95-73

Академія «Партнер Плюс» проводить курс: «Трихологія для перукарів» факультативно, паралельно з основним курсом, протягом трьох занять один раз на тиждень. Студенти курсів, які займаються за спеціальностями «Перукар», «Перукар-універсал», «Перукар-універсал, візажист», «Перукар-модельєр-стиліст» на базі Академії «Партнер Плюс», мають можливість відвідувати факультатив БЕЗКОШТОВНО.

Кожен випускник курсів отримує портфоліо з роботами студентів.

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер +» – провідний Заклад Професійно-технічної освіти  України (І–ІІ-го рівня акредитації), який готує фахівців Beauty-ринку, з присвоєнням кваліфікації та видачею Державного диплома, а також наданням освітніх послуг, згідно ліцензії МОН України (серія АЕ №458640).

Переваги навчання на курсах перукарів: 

 • Форми навчання представлені в двох варіантах: інтенсивний курс, школа вихідного дня.
 • Викладацький склад укомплектований фахівцями з педагогічною і спеціальною освітою, які мають досвід роботи в середньому 15 років на підприємствах індустрії краси різного рівня і в навчальних закладах.
 • Для практичних занять ми надаємо інструменти, професійну косметику і одноразові аксесуари.
 • Напрацювання практичних навичок (курси перукарів у Києві, курси перукарів) проходить на клієнтах-моделях, які надаються Академією.
 • Студенти курсів стажуються в реальному режимі на базі виробничої перукарні, надаючи послуги клієнтам.
 • Під час навчання  надаються навчально-методичні матеріали: доступ до відеопорталу (стрижки жіночі та чоловічі, укладки), методичний посібник та робочий зошит перукаря.
 • Слухачі курсів (курси перукаря) мають можливість факультативно пройти навчання за програмою: «Трихолог для перукарів» БЕЗКОШТОВНО і отримати відповідний сертифікат.
 • Оплата курсу здійснюється поетапно.
 • Академія гарантує 100% працевлаштування в салони краси, перукарні та ін. м. Києва.
 • Іногороднім студентам (курси перукарів, курси перукарів Київ) надається гуртожиток.

Програма (курси перукарів у Києві, курси перукарів) включає: Основи трихології для перукарів. Основи моделювання та побудови жіночих стрижок на базі короткого, середнього і довгого волосся. Моделювання стрижки «Пікс», її різновиди. Побудова і виконання стрижок: («Сесун», «Каре» [класична і асиметрична форми, подовжена форма], «Боб» [довгий, середній, короткий], «Паж» [класичний, трендовий], «Каскад» [класичний, сучасний, довгий, короткий], «Драбинка» [поєднання у стрижці різної форми окантування], «Твердий зріз»). Правила створення рваної форми. Створення стрижок, які не потребують укладання. Орієнтування за категоріями волосся (1, 2, 3, 4, 5 категорії, густота, довжина). Створення креативної форми на основі 4-х базових форм. Поєднання класичних і креативних ліній в стрижках. Методи стрижки: «слайсінг», «поітінг», «поінткат», види відтяжок і кутів зрізу, різновиди філірування волосся, види градуювання і етапи його виконання. Правила опрацювання стрижки при остаточному етапі. Правила стрижки без застосування філірувальних ножиць. Особливості стрижки та опрацювання волосся за типами (прямі, кучеряві, склоподібні).

Моделювання чубчика, як окремого елемента у стрижці. Урахування індивідуальних особливостей клієнта (форми черепу, носа, вух, типу волосся) корекція форми обличчя за допомогою стрижки та укладки. Вивчення нових тенденцій і напрямків у стрижках.

Моделювання різновидів класичних і модельних чоловічих стрижок: «Бокс», «Напівбокс», «Канадка», «Угорка», «Їжачок», «Полька», «Шапочка». Нові трендові стрижки «Fade», «TopKnot», «Чоловічий пучок», «Undercut», «Помпадур». Особливості роботи з машинкою. Правила виконання тушування, окантування, зняття волосся «нанівець».

Правила виконання дитячих стрижок.

Сучасні трендові напрямки в укладанні на основі історичної зачіски, циклічність повторення окремих елементів по епохах. Укладання волосся з використанням фену, щипців, плойки-випрямляча, бігуді. Плетіння кос. Об'ємні коси з локонів.

Ретро-локони. Теорія хвиль.

Модні зачіски в стилі «Грандж».

Весільні зачіски з локонів: середній, низький і високий пучок. Поєднання окремих елементів в зачісці (буклі, голлівудські локони, холодна і гаряча хвиля). Правильність виконання начісування, види тупування волосся, створення об'єму в зачісці). Правила підбору аксесуарів під певний стиль укладання (стрічки, намистини, фата). Креативність в укладанні, правильний підбір стайлінгу. Правила виконання конкурсних зачісок.

Колористика і фарбування волосся: основа колористики, секрети роботи з різними світовими проф. брендами. Основи кольорознавства, вивчення пігментів і правила їх поєднання між собою. Створення кольору, як правильно створити ексклюзивний колір волосся, правила змішування фарб. Кольорові коректори і особливості їх роботи. Рівні освітлення. Фарбування в один тон з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта (цветотип, сивина), тонування, мелірування, колорування, нові трендові напрямки в фарбуванні волосся: Ombre (hardline), види балаяж, блочне фарбування, Sombre (softline), Blur (mix 2 color), Шатушь, 3D-мелірування, брондування. Правила фарбування сивого волосся (сивина, що легко фарбується, середньої і важкої ступені фарбування). Правила: «Деку паж», «Блонд-миття», «Мордонсаж». Рішення задач з колористики. Корекція густоти волосся за допомогою фарбування окремих пасом. Правила делікатного фарбування.

Перманентна завивка волосся: біо- та хімічна завивка. Особливості накручування на бігуді, шейпери, коклюшки. Основні правила виконання гарної завивки (підбір складу, облік індивідуальних особливостей волосся).

Новинки перукарських послуг: корекція брів, фарбування брів і вій (фарба, хна). Трендові послуги з поліпшення зовнішнього вигляду волосся: термокератин, екранування, спа-процедури.

vkl

Уже записалось : 
1 человек
Дни недели выходные, по будням
Время занятий утро, день
Количество занятий в неделю 2-5
Длительность занятия 6 ак. год
Возраст аудитории Студенты, Взрослые
Вид подготовки Базовый курс
Город Киев, Днепровский, Соломенский
Преподаватель специалист-практик
Учебные материалы Надаються Академією "Партнер Плюс"
Документ об окончании Свідоцтво Державного зразку, Сертифікат, Сертифікат на англ.мові
Опции Групповые занятия
Трудоустройство Есть
Условия трудоустройства Кадрове агентство "Партнер Плюс"

Контакты

Адрес: 
м. Київ, вул. Шутова, 9а (5 поверх)
Адрес: 
м. Київ, вул. Сверстюка, 23
На мапі:

Оставьте свой отзыв

Все отзывы достоверны! К публикации допускаются только отзывы от людей, ранее оставлявших заявку на обучение.

Последние отзывы

Отзыв о курсе:'Парикмахер-универсал'
Зоя
, период обучения: февраль 2020 - март 2020 (1 мес)
Хорошие курсы, много практики, мы с первой недели начали практиковать, на живых моделях(нам их предоставлял учебный центр) инструменты тоже выдавали. Рекомендую, дружный коллектив)
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Наташа
, период обучения: декабрь 2023 - декабрь 2023 (1 мес)
Мила очень хороший специалист!!!Все отлично и доходчиво обьясняет!Спасибо ей большое!)))Все понравилось )
Нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Анастасія
, период обучения: сентябрь 2023 - ноябрь 2023 (3 мес)
Дуже вдячна викладачам курсу "Педагог для дошкільних закладів" за високий рівень професійної підготовки. За два місяці підготовки ми пройшли різні теми від психології до педагогіки. Діти відкрились мені в іньшому світі. Робота з дітьми стала приносити задоволення, почали з'являтися ідеї. Важливим був семінар по роботі над собою, бо все починається з педагога. Як ми плануємо свій день, свій відпочинок, свою роботу. Навчилась відокремлювати робочі часи від особистих.Багато навичок отримала по організації занять, дуже багато отримала наочного матеріалу для роботи з дітьми різних вікових груп. Те що відрізняє цей курс від іньших - це індивідуальний підхід, ведення діалогу. Важливо не тільки чути інформацію, але і сприйняти її, обговорити, висловити свою думку. Бажаю успіхів вам у вашій роботі! Дякую вам!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Тимохова Виктория
, период обучения: декабрь 2023 - декабрь 2023 (1 мес)
Закончился трёхдневный семинар по "Анатомия ОДА" и оставил очень много позитивных впечатлений, эмоций и знаний . Особенно хочется отметить способность преподавателя Холодова Сергея Анатольевича доносить материал в интересной, доступной и понятной форме. Полученные знания обязательно пригодятся для дальнейшей практики .
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Ирина Крайченко
, период обучения: октябрь 2023 - ноябрь 2023 (2 мес)
Динамічне навчання, досвідчені ментори які допомогали мені зі всіма питаннями, цікава теорія та корисна практика з якою мені теж допомогали вчителя. Враження в мене дуже гарніб на справді я не очикувала від онлайн курсу такї якості.
Все сподобалось!
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Лазоренко Юлия
, период обучения: декабрь 2023 - декабрь 2023 (1 мес)
Очень понравился курс Прикладной анатомии ОДА для массажистов. Это идеальный старт для всех , кто хочет заниматься массажами. Преподаватель Холодов Сергей Анатольевич - лёгкий , юморной и очень талантливый человек. Нам бы таких преподавателей везде. Ещё понравилась теплая, располагающая атмосфера на курсе. Приятно учится с людьми увлечённым и заинтересованными. Спасибо вам огромное! Рекомендую!
Очень большой объём информации в короткий промежуток времени. Желательно разделить на 4 дня по 6 часов
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Наталья Титович
, период обучения: сентябрь 2023 - ноябрь 2023 (3 мес)
Щіро дякую Лесі Тарасівні за пізнавальні лекції , ії мелодійний і чарівний голос!!! Вікторіі Мирославовні за практичні заняття, пізнавальні ,чудові приклади та досвід викладачів! Рекомендую колегам і друзям !!! Величезна подяка за надану можливість бути слухачем курсів "Підготовка логопедів- корекційників реабілітологів " У захваті від програми!!! ДЯКУЮ ВАМ!!!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Женя
, период обучения: июль 2022 - июль 2022 (1 мес)
Навчалася на майстра манікюру/педикюру в даній школі в липні 2022 року. Однозначно рекомендую всім, хто ще сумнівається і обирає місце, де пройти курси. Все сподобалось, починаючи від підходу, відношення, атмосфери і закінчуючи ціновою політикою. Хочу подякувати Ірі (директор школи) за те, що постійно підбадьорювала, ділилася досвідом, вселяла віру, що все вийде, а також чудовому викладачу Альоні за ту увагу, яку приділяла кожну хвилину перебування в школі і за знання, які такі необхідні для таких початківців як я. Успіхів школі і процвітання. Сумую за тим часом, що ми провели разом.
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Інна
, период обучения: октябрь 2023 - ноябрь 2023 (2 мес)
Маю тільки хороші враження від проходження курсів, вибрала "перукар-стиліст". Я прийшла з повного нуля. Теорія тільки перша половина першого заняття, далі тренування на манекені, це реально важливий аспект. На наступне заняття, викладач перевіряє як ти засвоїв матеріал і як робиш ділення, пробори і тд. Якщо все правильно зробила, то тоді переходиш на модель. У моєму випадку, стригла я вже на третьому занятті. І на далі кожен День практика, стрижки і чоловічі і жіночі, двічі була дитяча стрижка, і фарбування в різних техніках і на різну довжину волосся. Рекомендую цю школу людям, які розуміють, що щоб навчитись треба прикладати зусиль, слухати викладачів, робити собі замітки і фото (іноді думаєш, ай, все запам'ятаю, а насправді -забуваєш). За таку ціну (а вона найнижча в Києві) ви отримаєте дуже достойне навчання!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Олена
, период обучения: октябрь 2023 - октябрь 2023 (1 мес)
Закінчила курси Перманентний макіяж. Велика подяка викладачу Тетяні за підтримку з кожною моделью і гарну атмосферу Ірині. Навчання пролетіло швидко і цікаво. А головне що це було індивідуальне навчання і я відчувала весь час підтримку. Дякую вам!
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5
Аліна
, период обучения: октябрь 2023 - октябрь 2023 (1 мес)
Навчалася на Курсах Лешмейкер. Сподобалося, що навчання індивідуальне а не групове. Сподобалося у відпрацюванні на моделях завжди викладач поряд і контролює всю роботу і допомагає. Вдячна за навчання! Рекомендую.
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5

Похожие курсы

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

13 750
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Киев
3 тижні - 7 тижнів (залежно від форми навчання)
Записалось: 
7
Під час війни: працюємо

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

1 450
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Онлайн
30 днів
Записалось: 
7
Під час війни: працюємо

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

600
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Онлайн
30 днів
Записалось: 
6
Під час війни: працюємо

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

1 250
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Онлайн
30 днів
Записалось: 
4
Під час війни: працюємо

Академія професійної освіти спеціалістів індустрії краси Партнер Плюс
Акция

Стоимость

1 250
грн
Кнопка записи: 
Оставить заявку
 • Онлайн
Доступ зберігається протягом періоду навчання – 30 днів.
Записалось: 
5
Під час війни: працюємо