VIA, Школа-студия перманентного макияжа Алеси Джиги (Чернигов)

Школа-студія перманентного макіяжу Олесі Джиги стала фіналістом конкурсу "Найякісніші послуги і товари 2020 року"від компанії «Знак Якості» в категорії – навчання майстрів індустрії краси!

Навчання в Школі-студії перманентного макіяжу Олесі Джиги проводиться виключно індивідуально, з цього місто і дати навчання обговорюються з кожною ученицею індивідуально. Навчання проходить в будь-якому місті України, Польщі та Німеччини.

Після закінчення навчання видається диплом європейського зразка на вибір російською, польською, англійською або німецькою мовою. Так само, на вибір з української чи польської печаткою.

Навчання проводиться за такими напрямками: мікроблендінг, апаратні техніки, базовий курс, Авторська техніка перманентного макіяжу рум'ян, видалення перманентного макіяжу за допомогою ремувера.

Так само, НАВЧАННЯ за такими процедурами:
-INLIE ЛАМІНУВАННЯ, Ботокс ВІЙ (глибоке востанлвленіе і подовження) - аналогів немає
- Ботокс ВОЛОССЯ.

Засновник, керівник і ведучий майстер школи-студії Олеся Джига - міжнародний тренер, переможець престижних чемпіонатів, досвід в професії більше 10 років, топ 10 майстрів країни.

За високу якість послуг, що надаються, компанія Знак Якості нагородила засновницю школи-студії Олесю Джигу почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!

На карте: 

Фотогалерея

vkl