Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, НЮУ

61024, Харків, вул. Пушкінська, 77
Аккредитация
IV
Форма собственности
Государственная
Год основания
1804
Форма обучения
Дневная
Заочная
Дистанционная
Об учебном заведении: 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого – топовий дослідний заклад вищої освіти ІV рівня акредитації, який знаходиться серед лідерів національних рейтингів, а також  має численні нагороди від закордонних та міжнародних інституцій.

За час свого існування Університет створив класичну систему вищої юридичної освіти та зміг зайняти лідерські позиції у сфері підготовки правників. Має найбільший ліцензований обсяг з підготовки фахівців у галузі права.

Наші викладачі – успішні практики, талановиті науковці, правники нового часу, які завжди тримають руку на пульсі будь-яких перетворень і тісно співпрацюють з державними інституціями всіх рівнів.

Випускники НЮУ імені Ярослава Мудрого посідають керівні посади в приватних та державних компаніях, присутні у складі Конституційного суду України (10 з 18 суддів), Верховного суду України (59 суддів), Вищого антикорупційного суду (11 судів із 39), Генеральної прокуратури України та обласних прокуратур (13 з 24 очільників), Верховної Ради України тощо. 

Після закінчення НЮУ імені Ярослава Мудрого будь-якого випускника гарантовано чекає працевлаштування. Адже університетом укладено договори про співпрацю з:

 • Міністерством юстиції України;
 • Генеральною прокуратурою України;
 • Службою безпеки України;
 • Національним антикорупційним бюро України;
 • Національною асоціацією адвокатів України;
 • Міністерством закордонних справ України;
 • Міністерством оборони України;
 • Державною судовою адміністрацією України
 • Компаніями з ТОП 200 юридичних компаній України.

Зараз більш ніж 50 провідних закладів вищої освіти різних країн світу (Великої Британії, Швеції, Франції, США, Німеччини, Литви, Естонії, Польщі, Іспанії тощо) є партнерами нашого університету.  На основі цих угод здійснюються академічні обміни, проводяться міжнародні наукові заходи та публікації результатів спільних наукових досліджень, реалізуються магістерські програми двох та трьох дипломів тощо. Це означає, що для студентів, таким чином, створено унікальну можливість здобути вищу освіту світового рівня і реальні перспективи навчання у партнерських університетах країн ЄС та США.

Для автоматизації навчання та запровадження дистанційної освіти в університеті розроблено низку електронних навчальних сервісів та платформ на основі всесвітньовідомої системи MOODLE.

Наші студенти мають змогу вільно користуватися ресурсами електронного навчання у будь-який час і у будь-якому місці, в тому числі користуючись сучасними мобільними пристроями.

Університет має гарні умови для науково-дослідницької роботи, навчання, відпочинку і дозвілля. Університетські кампуси розташовані у Харкові та Полтаві і включають 20 навчальних корпусів, 16 гуртожитків, Палац студентів, навчально-бібліотечний комплекс, понад 50 спортивних об’єктів, адміністративно-господарських будівель, культурно-розважальних та лікувально-оздоровчих комплексів.

Одна з причин обрати наш університет - це найсучасніший навчально-бібліотечний комплекс. Нова бібліотека – потужний інформаційно-освітній центр, спроектований та побудований за світовими стандартами зі зручними новітніми електронними сервісами, та творчим дозвіллям з lounge зонами, коворкінгом, кімнатами для індивідуальної роботи та art простором.

Важко не погодитись, що фізичне виховання і спорт є невід’ємною складовою формування загальної та професійної культури особистості. Запорукою високих досягнень є розвинена спортивна база, яку сьогодні складають близько 50 спортивних залів та споруд, 3 басейни, 14 стадіонів, 20 тренажерних залів, об’єднаних у навчально-спортивні комплекси, які існують в усіх навчальних корпусах та гуртожитках.

Університет має 8 спортивних клубів з таких видів спорту: шахи, волейбол, баскетбол, настільний теніс, плавання, олімпійські і спортивні види боротьби, бокс і кікбоксинг і спортивні навчальні групи з бадмінтону, аеробіки, черлідінгу, бриджу, легкої атлетики, бодібілдингу, армреслінгу тощо.

Крім того, ми впевнені в тому, що окрім володіння професійними знаннями, сучасний фахівець має бути освіченим та духовно розвиненим. У Палаці студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого існує єдиний у світі професійний театр-студія, де кожен студент має змогу обрати собі заняття до душі й розвивати свій талант у сучасних залах з якісним обладнанням та з визнаними майстрами своєї справи.

Зокрема для забезпечення комфортного побуту студентів працюють 16 комфортабельних студентських готелів та гуртожитків з комп’ютерними класами, тренажерними залами, фітнес-залами, пральнями та кафе.

В освітній діяльності використовуються найвищі стандарти, що забезпечують найважливіші для сучасних юристів компетенції.

Це заклад вищої освіти, який має давню історію, потужні наукові школи, розвинену інфраструктуру, що дозволяє кожному студенту та співробітнику не тільки працювати, а й належним чином відпочивати, високий авторитет серед визнаних правничих центрів України та закордонних країн. Він міцно утримує лідерські позиції у сфері юридичної освіти України, що підтверджується показниками рейтингів ЗВО нашої держави.

Підготовче відділення.  Підготовка студентів здійснюється на факультетах та інститутах:

Аккредитация: 
IV
Год основания: 
1804
Форма собственности: 
Государственная
Форма обучения: 
Дневная, Заочная, Дистанционная
Степени образования: 
профессиональный младший бакалавр, бакалавр, магистратура
Условия обучения: 
за средства государственного бюджета (бюджет)
за средства физических и юридических лиц (контракт)
Бесплатное обучение: 
есть
Платное обучение: 
есть
Подготовительное отделение: 
есть
Аспирантура, докторантура: 
есть
Общежитие: 
есть
Военная кафедра: 
есть
Дистанционное обучение: 
есть

Средняя стоимость обучения (дневное/заочное)

Бакалавр

Средняя стоимость обучения (очно): 
31700 грн
Средняя стоимость обучения (заочно): 
20000 грн

Магистр

Средняя стоимость обучения (очно) магистр: 
41000 грн
Средняя стоимость обучения (заочно) магистр: 
26200 грн

Контактная информация

Телефоны приёмной комиссии: 
Адрес: 
61024, Харків, вул. Пушкінська, 77
Актуально для 2023/24 уч.года.

Специальности и стоимость обучения

Бакалавр

Галузі знань та спеціальності 2023/24:

Галузь знань 08 Право, спеціальність 081 «Право»,

 • денна - 31700 грн
 • заочна форма - 20000 грн
 • іноземці - 41500 грн (заочна форма навчання)

Галузь знань 26 Цивільна безпека, спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність»

 • денна - 31700 грн
 • заочна форма - 20000 грн
 • іноземці - 41500 грн (заочна форма навчання)

Галузь знань 29 Міжнародні відносини, спеціальність 293 «Міжнародне право»

 • денна - 31700 грн
 • заочна форма - 20000 грн
 • іноземці - 41500 грн (заочна форма навчання)

Фотогалерея

Комментарии

Аватар пользователя Марина
Марина
22 октября 2023

Хто создає так освітніі сайти? Оплата за місяць? За семестр? За рік? За все навчання? Що пишуть люди не видно, бо текст наслаюється на дату і ім'я того хто коментує ....що то за треш?

Аватар пользователя Nurjemal
Nurjemal
15 января 2023

Здравствуйте я вам беспокоются ваше студентка нурджемал пожалуйста , пошу вас ответить на мое вопросы .как я могу встонавит третого курса? Я была очисления . пожалуйста скажите какие документы нужны подат? И укажите дата экзамен семест. И как я получают приёмны телефон адрес электронной почты адрес?

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
18 января 2023

Отримати відповіді на свої запитання можна написавши на email університету kancel@nlu.edu.ua або по телефонах: (057) 704-92-93, (057) 704-93-65

Аватар пользователя Анна
Анна
14 декабря 2022

Добрый день, подскажите пожалуйста где именно (на каком из Ваших сайтов), я могу найти образец заявления на восстановления диплома

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
18 декабря 2022

Рекомендуємо звернутися особисто в приймальну університету.

Аватар пользователя Лілія
Лілія
15 ноября 2022

Доброго дня на даний момент в мене таке питання чи можу я поспілкуватися з приймальною ? Прошу надати мені відповідь на пошту . Завчасно дякую .

Аватар пользователя Ірина
Ірина
4 августа 2022

Уже тиждень як я бакалавр права найкращого юридичного вузу країни. Хочеться багато сказати, але складно підібрати слова. 4 роки пролетіли як одна мить. Війна забрала у мене можливість святкувати біля пам’ятника Ярослава Мудрого, обіймати одногрупників та тиснути руки викладачам. Але є стільки людей, яким би хотілося сказати величезне дякую. Я зрозуміла найважливіше - студентські роки - це перш за все люди. Те оточення, яке формує мою особистість та заповнює пустоти моєї душі. Я завжди буду згадувати про цей шлях. Завжди буду згадувати про красу цих корпусів та велич alma mater.
Дорогий мій, НЮУ, я вдячна тобі за все. Я не прощаюся з тобою. Я говорю тобі «до побачення». Сподіваюся, до зустрічі на магістратурі

Аватар пользователя Данило
Данило
4 августа 2022

Я обрав цей університет через його близькість до мого рідного міста Дніпро і його престижність. Чув відгуки від знайомих, що тут гарні умови навчання, чудові висококваліфіковані викладачі, є можливість паралельно отримати поглиблені додаткові знання з обраного фаху, а також диплом зарубіжного вишу. Сподіваюсь все це допоможе у майбутньому.

Аватар пользователя Ганна
Ганна
4 августа 2022

Я обирала між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого в Харкові. Докладно вивчивши відгуки студентів і роботодавців, остаточно зробила вибір на користь останнього. Під час навчання я прагнула отримати вагому базу знань, познайомитися з цікавими людьми, отримати практичний досвід. І все це отримала в реалі. Навіть не думала, що все вийде так, як бажала. Крім того, в універі дуже цікаво було працювати в Лізі студентів.

Аватар пользователя Юлія
Юлія
2 августа 2022

Закінчила бакалавриат та магістратуру Інституту прокуратури НЮУ імені Ярослава Мудрого. Інститут для тих, хто бажає вчитися. Викладачі в міру суворі, при цьому лояльні та розуміють. Люблю і поважаю свій університет! Немає корупції, багато практики, класна матеріально-технічна база.

Аватар пользователя Іван
Іван
2 августа 2022

Перевівся з іншого універу на 2 курс. Дуже подобається! Побачив велику різницю та якість освіти у Харківському юридичному. Сподіваюся, так буде й надалі. Час покаже, але спілкувався із старшими курсами, вони не розчарувалися. Багато хто працює вже за спеціальністю паралельно з навчанням. Якщо хочете здобути якісну освіту та отримати практичні знання, то тільки тут.

Аватар пользователя Владислава
Владислава
1 августа 2022

Я хотіла стати юристом, а тут, у Харкові, найкращий правничий виш, тому й обрала його. Звичайно, в планах стати хорошим юристом, нотаріусом, вважаю, у цьому мені допоможе університет.

Аватар пользователя Nurjemal
Nurjemal
26 июля 2022

Здравствуйте Я студентка третьего курса в юракадемия но мои экзамены открыть.яюЯ долго не мог связаться с университет.как Я сдавать экзамены?

Аватар пользователя Давид
Давид
29 июня 2022

Добрый день, у меня вопрос по поводу поступления. Я закончил 11 класс дистанционно, сейчас нахожусь в Нидерландах, будет ли у меня возможность поступить в ваш Университет и обучаться дистанционно?

Аватар пользователя Абрамова Анастасия
Абрамова Анастасия
1 января 2022

Здравствуйте, хочу поступить в юридический университет имени Ярослава Мудрого, никак не могу найти информацию, какие баллы надо набрать чтобы поступить на бюджет

Аватар пользователя Ровшан Ализаде
Ровшан Ализаде
3 марта 2021

Всем доброго дня. Я хочу получить второе юридическое образование в ваш университете. Прошу ответить на мои вопросы.
1. Как я могу поступить в ваш университет?
2. Что для этого нужно сделать и какие документы подать?
3. Какова будет годовая плата за обучение?
4. Укажите дату экзаменов.

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
9 марта 2021

Для получения ответа на все Ваши вопросы, обратитесь лично в приемную комиссию университета: тел. (057) 704-93-46

Аватар пользователя Дарья
Дарья
12 ноября 2020

Здравствуйте, скажите пожалуйста я учусь на 3 курсе в фарм универе скажите пожалуйста я могу после окончания 3 курса перевестись к вам на заочное отделение?

Аватар пользователя humoyunshakh.2002_23534
humoyunshakh.2002_23534
26 мая 2020

Здраствуйте а у  вам будет экзамен или нет ? 

 

Аватар пользователя aristocratca06_22580
aristocratca06_22580
10 марта 2020

Добрий день, я зараз навчаюся в 11 класі хочу поступити в Ярослава Мудрого на юриста. Чи можливо спочатку навчатися просто у вузі, а потім перевестися у Військово-юридичний Яросалава Мудрого?

Аватар пользователя ЕкатеринаКАТЯ
ЕкатеринаКАТЯ
30 сентября 2015

Добрый день, подскажите пожалуйста набор на "Вечірній факультет" 2015/2016 уже закончился?

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
2 октября 2015

ЕкатеринаКАТЯ, вступительная кампания 2015 по всем направлениям и формам обучения уже завершилась.

Аватар пользователя Женя
Женя
24 сентября 2015

Можно ли поступить на магистратуру СБУ, если я закончил бакалавра ДПтС, военную кафедру тоже закончил?

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
29 сентября 2015

Женя, обратитесь лично в университет для получения наиболее полного ответа: (057) 704-93-46.

Аватар пользователя Нина Горян
hybridauth_Mailru_6612324572106605268
2 июля 2015

Я закончила ХБМК№1 теперь хочу поступать к вам на факультет следственной криминалистики.Подскаите пожалуйста какие необходимо документы,какая стоимость оплаты на заочном и период обучения?!Спаибо

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
7 июля 2015

Нина, ваш вопрос требует уточнений, обратитесь пожалуйста лично в Приемную комиссию университета (тел. (057) 704-93-46)

Аватар пользователя Мария098
Мария098
12 июня 2015

Скажите сколько стоит обучение по специальности Правоведение(заочно)? Какой срок обучения? Какие документы нужно подавать? Ранее заканчивала ХНУВД (бакалавр, заочно, правоведение).

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
15 июня 2015

Мария, стоимость обучения на 2015/16 учебный год заочно - 12 650 грн в год. Срок обучения - 4 года. Перечень документов можно посмотреть здесь: http://abiturients.info/ru/poleznoe/dokumenty-dlya-postupleniya-v-vuz

Аватар пользователя Олена
Олена
4 мая 2015

Скажіть будь ласка, скільки років потрібно навчатися на магістратурі? На факультеті прокуратури?

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
4 мая 2015

Олена, магистратура есть по следующим специальностям: Интеллектуальная собственность, Судебная экспертиза и Правоведение. Срок обучения - 1 год.

Аватар пользователя Алёна
Алёна
26 апреля 2015

здравствуйте. скажите пожалуйста, можно ли поступить на основе диплома младшего специалиста на 3й курс вашего университета? есть ли бюджет на 3 курсе? экзамен по ТГП у виде тестов?

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
27 апреля 2015

Алёна, на какой курс Вы сможете поступить зависит от академической разницы. Это сможет определить только Приемная комиссия университета.

Аватар пользователя Ярослав
Ярослав
21 апреля 2015

Здравствуйте, подскажите пожалуйста по поводу предметов. В правилах приема не нашел математику. Можно ли будет выбрать между математикой(или географией) и английским, и какой уровень в математике нужно сдавать? Спасибо.

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
22 апреля 2015

Ярослав, при поступлении в университет необходимо иметь следующие сертификаты ЗНО 2015: украинский язык и литература (базовый уровень), История Украины, Иностранный язык. Математику не надо!!!

Аватар пользователя Валерия Шаронова
Валерія
28 марта 2015

Здравствуйте!
Подскажите пожалуйста примерную стоимость магистратурі "правоведенье" в 2015 году?

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
30 марта 2015

Валерия, стоимость обучения в 2014/15 учебном году - 24 070 грн. (Эту информацию можно посмотреть на этой же странице, чуть выше в таблице, выбрав ОКР Магистр).

Аватар пользователя Инна Тригубская
Инна Тригубская
4 февраля 2015

Здравствуйте! Скажите пожалуйста , вот я хочу поступать в эту академию, сколько надо набрать балов по зно с укр.языка, иностранного языка и истории Украины , что бы пройти на контракт?

Аватар пользователя Екатерина111
Екатерина111
23 марта 2015

124 минимум за каждый.

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
23 марта 2015

Екатерина111, минимальное количество баллов в Сертификате ЗНО 2015 года - не менее 100. Соответсвенно Правилам поступления в Национальный Университет "Юридическая Академия Украины имени Ярослава Мудрого" 2015.

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
5 февраля 2015

Инна, Сертификаты ЗНО по каждому предмету должны иметь не менее 100 баллов.

Аватар пользователя Евгений Кривич
hybridauth_Mailru_14763990143995840199
29 января 2015

Здравствуйте, я собираюсь поступить в данный университет. Скажите пожалуйста чем отличается институт от факультета в вашем университете? Подавать документы нужно на один факультет(институт) или можно в несколько? 

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
30 января 2015

Евгений, Вы сможете подать документы не более, чем на 3 факультета

Аватар пользователя Сергей
Сергей
3 февраля 2015

На какой курс я могу поступить на факультет прокуратуры, если я получил диплом специалиста в педагогическом университете(химик-биолог)?

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
4 февраля 2015

Сергей, Вы сможете поступить на второй курс университета

Аватар пользователя Мария Новицкая
Мария Новицкая
19 января 2015

Скажите пожалуйста, какие льготы имеет ребёнок под опекой при поступлении на Факультет правосудия, с тем условием что есть диплом "младшего специалиста по правоведению". И нужно ли сдавать ЗНО.

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
20 января 2015

Мария, абитуриент сможет поступить на 3 курс, ЗНО в этом случае не надо. К сожалению, право на первоочередное поступление законодательством отменено. Если абитуриент не поступит на бюджетное место, тогда он будет учиться на контрактной основе, но будет освобожден от оплаты за обучение (стипендии в этом случае не будет).

Аватар пользователя Nikita Khramov
hybridauth_Mailru_8385251183030971368
11 января 2015

Здравствуйте, я собираюсь поступить в данный университет на факультет подготовки юридических кадров для СБУ. Меня интересует, какая стоимость контракта и что меня ждет после окончания университета?(В плане придется мне ехать в Киев, чтоб закрепить профессию.)

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
19 января 2015

Никита, обратитесь непосредственно в Приемную комиссию академии для получения наиболее полного ответа на Ваш вопрос: тел. (057) 704-93-46.

Аватар пользователя Неизвестно Неизвестно
hybridauth_Mailru_10664598809088120403
22 декабря 2014

Здравствуйте,а ЗНО по укр.яз сдавать на каком уровне базовом или углублённом?

Аватар пользователя Ольга консультант
Ольга консультант
24 декабря 2014

ЗНО по украинском языке и литературе необходимо базовый уровень. Эту информацию можно посмотреть в Правилах приема 2015 в додатку 5.

Страницы