Фаховий коледж зварювання та електроніки імені Є. О. Патона

49044, м. Дніпро, вул. В. Моссаковського, 2А
Аккредитация
I
Форма собственности
Государственная
Год основания
1932
Форма обучения
Дневная
Заочная
В закладках (25) В закладки  Добавить к сравнению  30884
О учебном заведении: 

В житті кожної молодої людини настає час, коли потрібно зробити відповідальний вибір: яку професію обрати і в якому саме освітньому закладі її здобувати: училищі, технікумі (коледжі), університеті.

 

В нашу динамічну епоху, коли  життя спонукає до самостійності та ранньої трудової діяльності, а роботодавців все більше цікавлять фахівці середньої ланки, які мають ґрунтовні теоретичні знання та добрі практичні навички, усе більше випускників старших класів зупиняють погляди на коледжах, в яких можна швидко опанувати актуальну професію.

 

Фаховий коледж зварювання та електроніки
імені Є. О. Патона 
– це сучасний заклад освіти з багаторічним досвідом і традиціями. За час існування було підготовлено більше 22 тисяч висококваліфікованих фахівців.

 

Коледж був заснований у 1932 році і називався автогенно-зварювальним технікумом, розташований він був на вулиці Короленка 20-а і спочатку у технікумі було всього дві групи студентів, дев'ятнадцять викладачів і два майстра виробничого навчання, а першою спеціальністю була "Технологія зварювального виробництва". У 1935 році технікум був перейменований у Дніпропетровський зварювальний технікум. В 1958 році навчальний заклад змінив свою адресу на вул. К. Цеткін, 2а (теперішня вулиця Володимира Моссаковського), і з цього часу його матеріально-технічна база починає значно поліпшуватися, а контингент студентів збільшуватися.

 

Враховуючи значну роль Є. О. Патона в становленні технікуму, а також внесок самого технікуму в забезпечення народного господарства країни кадрами зварювального виробництва, в 1967 році Постановою Ради Міністрів технікуму присвоєно ім'я Є. О. Патона. В 1989 році навчальний заклад був перейменований в Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є.О. Патона,  в 2015 році в - Дніпровський технікум зварювання та електроніки імені Є.О. Патона, а в 2021 році отримав сучасне ім’я  - Фаховий коледж зварювання та електроніки імені Є.О. Патона.

 

На сьогодні ми готуємо спеціалістів з трьох важливих, для сучасної економіки,  напрямків: ІТ технології, економіка та металообробка.

 

Кабінети, лабораторії та майстерні коледжу оснащені сучасним обладнанням, що дає можливість здійснювати ґрунтовну практичну підготовку і відповідати вимогам сьогодення. Так, майбутні технологи зі зварювального виробництва проходять практику в майстернях, що  обладнані   універсальними інверторними джерелами живлення відомого світового виробника  австрійської компанії Fronius International GmbH.

 

Колектив коледжу - це колектив креативних молодих та досвідчених викладачів, які в своїй роботі використовують сучасні інноваційні технології, і найголовніше:  їм не байдуже до кожного з тих, хто є студентом коледжу.

 

Коледж має потужну мережу зв’язків із іншими навчальними закладами області і України. Серед партнерів – 17 університетів та академій, у яких випускники коледжу можуть продовжувати свою освіту за скороченим терміном навчання. Налагоджена тісна співпраця з 94 підприємствами, це дає можливість нашим студентам проходити технологічну практику на цих підприємствах, а випускникам – мати 100% можливість працевлаштування.

 

Наші переваги:

 • престижні спеціальності, конкурентоспроможні на ринку праці;
 • достатня кількість бюджетних місці на престижні спеціальності;
 • можливість вступати без сертифікатів ЗНО;
 • ґрунтовна практична підготовка в сучасних лабораторіях та майстернях завдяки чому наші випускники краще підготовлені до професійної діяльності;
 • можливість за 2-3 роки  отримати сучасну спеціальність і бути працевлаштованим;
 • можливість для випускників продовжити навчання у закладах вищої освіти України та Європи за скороченим терміном;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • креативний та дружній  колектив студентів та викладачів;
 • організоване позааудиторне життя: конференції, конкурси, флешмоби, екскурсії;
 • творча самореалізація: спортивні секції; волонтерські заходи;
 • зручне розташування в центрі міста.

 

Ми працюємо професійно, творчо, натхненно. Наші випускники цікаві роботодавцям!

Головне наше кредо: освіта для успішного життя!.

Запрошуємо Вас приєднатися до дружної родини студентів-патонівців.

 

Ми чекаємо саме тебе!

Актуально для 2022/23 уч.года.
Аккредитационный уровень: 
I
Год основания: 
1932
Форма собственности: 
Государственная
Условия обучения: 
за средства государственного бюджета (бюджет)
за средства физических и юридических лиц (контракт)
Форма обучения: 
Дневная
Заочная
Квалификационные уровни: 
профессиональный младший бакалавр
Поступление после: 
9-ти классов
11-ти классов
Бесплатное обучение: 
есть
Платное обучение: 
есть
Подготовительное отделение: 
есть
Общежитие: 
есть

Средняя стоимость обучения после 9-го класса

Средняя стоимость обучения (очно): 
18000.00 грн
Средняя стоимость обучения (заочно): 
8000.00 грн

Средняя стоимость обучения после 11-го класса

Средняя стоимость обучения (очно): 
18 000.00 грн
Средняя стоимость обучения (заочно): 
8 000.00 грн

Контактная информация

Телефоны: 
(056) 377-24-15
Телефон приемной комиссии: 
(056) 746-21-59
(066) 05-122-95
(097) 058-40-73
email: 
dtsepaton@gmail.com
Адрес: 
49044, м. Дніпро, вул. В. Моссаковського, 2А

Специальности и стоимость обучения

Профессиональный младший бакалавр

Для вступу на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) на всі спеціальності проводиться індивідуальна усна співбесіда з української мови та математики.

 

Для вступу на основі повної загальної середньої освіти (11класів) на всі спеціальності проводиться індивідуальна усна співбесіда з української мови та математики або зараховуються результати сертифікатів ЗНО або   НМТ.

Фотогалерея

Комментарии

h
hybridauth_Mailru_7295697403276808803
4 апреля 2017

Добрый день подскажите пожалуйста есть ли обучения на заочном отделении ? И какая оплата заочного обучения ?

Р
Редактор Ольга
14 апреля 2017

Максим, есть заочная форма обучения. Стоимость обучения на 2017/18 учебный год будет известна ближе к вступительной кампании 2017.

h
hybridauth_Mailru_7295697403276808803
4 декабря 2016

Добрый день подскажите пожалуйста какие нужны документы для поступления ? оплата обучения ? какие экзамены при поступлении ? начало вступительной кампании ?

Р
Редактор Ольга
5 декабря 2016

Максим, в январе на официальном сайте техникума должны опубликовать Правила приема 2017, в Приложениях которых можно увидеть всю необходимую информацию.

s
ska.27
1 сентября 2016

А где узнать какие предметы нужны, при поступление после 9 класса?

 

Р
Редактор Ольга
13 сентября 2016

ska.27, ближе к Новому году на официальном сайте техникума должны опубликовать Правила приема 2017, в Приложениях которых можно увидеть всю необходимую информацию.

А
Александр
21 января 2016

Скажите пожалуйста, после окончания техникума, если я пойду пойду получать высшее образование, я автоматом прихожу на 2 или 3 курс? Или начинаю обучение заного?

Р
Редактор Ольга
25 января 2016

Александр, если Вы будете продолжать обучение по выбранной специальности, тогда с учетом академической разницы Вы сможете поступить на 2 или 3 курс. Если захотите изменить специальность, тогда поступление только на 1 курс по ЗНО

V
VioleteRom
30 декабря 2015

В период обучения студенты получают знания и опыт работы по наладке, обслуживанию и ремонту источников питания сварочной дуги, контактных машин, автоматов и полуавтоматов для сварки под слоем флюса и в среде защитных газов, оборудования для термической резки.

Г
Глеб
16 января 2015

какой срок обучения по специальности "контроль качества металлов и сварочных соединений" на базе 11 классов

Г
Глеб
16 января 2015

какой срок обучения по специальности "контроль качества металлов и сварочных соединений" на базе 11 классов

Л
Лариса
23 ноября 2014

Добрый день! Очень нужна помощь ребенку! На сегодняшний день он находится в Донецке. Является студентом 3-го курса Донецкого политехнического техникума, факультет информатики... Он сирота. До последнего надеялся на чудо...Я чужой ему человек, просто мой сын жил с ним в одной комнате в общежитии. Сына мы перевили, еще в сентябре, а он остался... Душа болит за ребенка... Он очень хороший мальчик, самостоятельный, серьезный, целеустремленный. Очень надеюсь, что он сможет стать студентом вашего техникума. Ситуация такая, что не терпит отлагательств. С каждым днем ему становится все тяжелее и тяжелее жить в городе. Очень надеюсь на Вашу помощь! За ранее благодарна! Мой контактный телефон:066-767-20-82,096-098-93-01 С уважением и надеждой!

Р
Редактор Ольга
24 ноября 2014

Лариса Ивановна, спасибо Вам за доброе сердце и милосердие. Сделаем все, что в наших силах, что бы помочь Игорю!!!!