ВУЗы

Перший в Україні ІТ-бакалаврат Університету Сучасних Технологій Neoversity: можливості для вступника

У 2024 році в українських абітурієнтів зʼявилась можливість вступити до бакалаврату Університету Сучасних Технологій Neoversity. Це спільний проєкт GoIT в контент-партнерстві з EPAM. 

Про заклад освіти

Особливості вступу іноземців

Іноземці, яким надаються державні стипендії за міжнародними договорами, загальнодержавними програмами, іншими міжнародними зобов’язаннями України, приймаються на навчання на підставі направлень Міністерства освіти і науки  в межах обсягів державного замовлення.

Університетське Аджорнаменто. Лонгрід до дня науки

Людська цивілізація – це перегони між освітою та катастрофою.

Герберт Уеллс

Якщо зі словом «університет» більшість знайома, то дивний термін «аджорнаменто» відсилає нас до не менш цікавої структури.  

Чому саме НУ "ОЮА"?

Ти зараз навчаєшся в школі та обираєш майбутню професію? Хочеш отримати якісну освіту та забезпечити своє успішне майбутнє? Ми тобі допоможемо!

Національний університет «Одеська юридична академія» твій пріоритет №1!

Найкращі викладачі, провідні спеціальності, матеріально-технічна база аналогів якій немає в Україні - це все НУ «ОЮА». Велика кількість викладачів Університету, це практикуючі юристи, адвокати, суді, політологи, соціологи, психологи, топові журналісти, програмісти та IT-спеціалісти.

НУ «ОЮА» є, не лише одним з кращих вишів юридичного спрямування, але й готує спеціалістів у таких сферах як: психологія, політологія, соціологія, журналістика, філологія.

Дистанційна освіта у ЗВО України

Нині великої популярності серед абітурієнтів набуває дистанційна форма навчання.  З року в рік кількість Вузів, що вводять дистанційну форму навчання зростає, також збільшується і кількість спеціальностей за такою формою. Проте, брак технічного, кадрового і фінансового забезпечення стримує процес розвитку.

Как выбрать вуз и успешно его закончить, не разочаровавшись. Несколько банальных советов.

Выбор учебного заведения — очень важный шаг, порой он может определить всю дальнейшую жизнь, как профессиональную, так и личную, ведь часто именно в студенческую пору мы находим верных друзей или вторую половинку. Поэтому не доверяйте свой выбор никому, кроме самого себя.

Подписка на RSS - ВУЗы