Банер-Слайдер1 - IT STEP UNIVERSITY - Абітурієнту
Банер-Слайдер2 - IT STEP UNIVERSITY - Абітурієнту
Банер-Слайдер1 - НЮУ імені Ярослава Мудрого - Абітурієнту
Банер-Слайдер2 - НЮУ імені Ярослава Мудрого - Абітурієнту

174 Автоматизация, компьютерно-интегрированные технологии и робототехника

Автоматизація в сучасному суспільстві визначає інноваційний розвиток усіх сфер людської діяльності. Мікропроцесорними засобами автоматизації оснащені автомобілі та побутова техніка, машинобудівне та торгівельне обладнання. Комплексна автоматизація сучасних виробництв у всіх галузях промисловості об'єднує в своєму складі промислові комп'ютери, компоненти зв'язку та локальні мережі, системи комп'ютерного регулювання і управління технологічними процесами і верстатами, системи візуалізації і машинного зору, програмне забезпечення. Фахівці техніки-електромеханіки і забезпечують розробку та експлуатацію мікропроцесорних систем управління технологічним обладнанням, комп'ютерних мереж і систем автоматизації в самих різних виробництвах, підприємствах і організаціях.

Що вивчають:

Напрям "Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології" орієнтований на вивчення автоматизованих систем керування технологічними процесами виробництв різних галузей промисловості. Під час навчання студенти набувають знання з мікроелектроніки, мікропроцесорної техніки, освоюють сучасну обчислювальну техніку, інформаційні технології, системи зв‘язку, мікропроцесорні та релейні системи керування транспорту.

Можливості працевлаштування:

Фахівці цієї спеціальності обіймають інженерно-технічні посади у відділах автоматизації та виконують роботи з проектування, метрологічного забезпечення автоматичних систем, їх налагодження, випробовування та ремонту.

Перспективи:

Спеціальність є затребуваною та перспективною, особливістю напряму є глибоке вивчення і за­стосування мікропроцесорної та комп'ютерної техніки. Студенти не тільки вміють працювати з сучасною обчислювальною технікою, а й застосувати її для створення інформаційних та керуючих систем, які сьогодні потрібні скрізь - від ферми до банку.

ВУЗы и Колледжи, где можно получить данную специальность

ВУЗы:

Колледжи: