НМТ 2024

Подання та розгляд апеляцій за результатами НМТ

Кожен учасник має право подати апеляцію, якщо вважає, що його результати не відповідають фактичним знанням або під час тестування були допущені порушення. Апеляція – це офіційний запит учасника Національного мультипредметного тесту (НМТ) щодо перегляду його результатів або процедурних порушень під час проведення тестування. 

НМТ у 2024 році: що чекає абітурієнта?

Вступна кампанія 2024 році буде проведена за результатами Національного Мультипредметного Тесту.

Здійснюватиметься у комп’ютерному форматі, в тимчасових екзаменаційних центрах.

Особливості вступу 2024 випускників коледжів та технікумів

У 2024 році вступити на освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» після завершення ОКР молодшого спеціаліста або ОПС фахового молодшого бакалавра, або ОС молодшого бакалавра можна за:

Особливості вступу 2024 випускників шкіл (11 клас)

У 2024 році вступити на освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» після 11 класу на основі повної загальної середньої освіти можна за:

Які теми з Історії України увійдуть в Національний Мультіпредметний тест у 2024 році?

Третім предметом Національного мультипредметного тесту є предмет на вибір.

Це означає, що учасники тесту можуть вибрати один з кількох предметів, які вони вивчали в школі або коледжі, і пройти тест з нього. Це дає можливість абітурієнтам проявити свої знання в тому предметі, який їм найбільше подобається або в якому вони найбільш сильні, що збільшить шанс вступити на омріяну спеціальність.

Що таке конкурсний бал? Як його порахувати?

Конкурсний бал - це максимальна кількість набраних балів абітурієнтом. Конкурсний бал формується самостійно навчальним закладом для кожного вступника.

Важливо! Абітурієнти! Не плутайте конкурсний бал і прохідний бал! Прохідний бал - мінімальна кількість балів, яку необхідно набрати абітурієнту, щоб вступити до обраного навчального закладу на певний напрям підготовки або спеціальність.

Подписка на RSS - НМТ 2024