Банер - ВМУРЛ - ЗВО

Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова, СУ

Аккредитация: 
III
Год основания: 
1992
Форма собственности: 
Частная
Форма обучения: 
Дневная, Заочная
Степени образования: 
профессиональный младший бакалавр, бакалавр, магистр
Условия обучения: 
за средства физических и юридических лиц (контракт)
Бесплатное обучение: 
нет
Платное обучение: 
есть
Подготовительное отделение: 
нет
Аспирантура, докторантура: 
есть
Общежитие: 
есть
Военная кафедра: 
нет
Дистанционное обучение: 
есть

Средняя стоимость обучения (дневное/заочное)

Бакалавр

Средняя стоимость обучения (очно): 
17500 грн
Средняя стоимость обучения (заочно): 
15000 грн

Магистр

Средняя стоимость обучения (очно) магистр: 
19000 грн
Средняя стоимость обучения (заочно) магистр: 
17000 грн

Контактная информация

Телефоны приёмной комиссии: 
Адрес: 
18036, г. Черкассы, ул. Нечуя-Левицкого, 16
Актуально для 2023/24 уч.года.
Банер - НМТ - ВУЗы

Добавить комментарий

Комментарии

Аватар пользователя stavcukp_32462

Дуже гарний університет.
В універі зручні приміщення, в яких все добре обладнано і приємно вчитись. Отримую тут багато цікавого, знайшов однодумців.

Аватар пользователя Marina789

Дякую викладачам!
Коли я випустилась, думала, що шукатиму роботу доволі довго, але мені пощастило. Я отримала відразу дві пропозиції роботи. Мені подобається те, що я роблю, і тепер я розумію, наскільки корисними були предмети в універі.

Аватар пользователя Marina

Дякую викладачам!
Коли я випустилась, думала, що шукатиму роботу доволі довго, але мені пощастило. Я отримала відразу дві пропозиції роботи. Мені подобається те, що я роблю, і тепер я розумію, наскільки корисними були предмети в універі.

Аватар пользователя tarasanna99_32403

Люблю много практики.
В этом году поступила и пока все нравится. Загрузка, конечно, большая, но интересные предметы и интересно рассказывают. Люблю слушать приглашенных специалистов. Много активности и практики – это хорошо.

Аватар пользователя shtoporr98_32373

В минулому році закінчив університет і відразу отримав гідну пропозицію. Наразі працюю в цікавій та перспективній компанії і згадую добрим словом викладачів та куратора. Може, тоді і важкувато щось було, але тепер зрозуміло, наскільки доцільно.

Аватар пользователя olalahoj_32358

Я обирала спеціальність та вуз дуже ретельно, адже від цього залежило моє майбутнє. Вважаю, що це – правильне місце, якщо хочеш чогось досягти в житті. Мені подобається, що ведучі спеціалісти діляться своїм досвідом. І те, що знання, які нам тут дають, відповідають сучасності. Тут активне життя, проходять різні заходи. Мені ще вчитися рік, і я думаю, що легко знайду роботу з такою базою.

Аватар пользователя svettrof5_32283

В мене поступала сюди дочка. Університет має певні переваги, зручно розташований, а найголовне як на мене, що не космічна ціна за навчання. Дитина задоволена, та й мені спокійно за рівень знань, що вона тут отримує. Сподіваюсь, і з працевлаштуванням не виникне зайвих проблем.

Аватар пользователя maximumt_32250

Я уже выпустился, и хочу сказать спасибо преподавателям за ту подготовку, которую мне тут дали. Не просто сразу нашел работу, но еще и легко вошел в курс дела, начальник даже удивлялся. Обычно говорят, все, что учил, сразу забудь, а тут все оказалось в тему. Так что не зря столько внимания уделяется практике. И работа как раз такая, что мне нравится. Спасибо универу за такую подготовку!

Аватар пользователя Тетяна

Коли вибирала, куди йти вчитись після школи, довго вагалась. Але не шкодую, що вибрала цей університет. Мені тут подобається все: викладачі, гуртожиток, сама атмосфера навчання. Боялася, що буде багато проблем, але тут мені допомагають , коли якісь питання.

Аватар пользователя kiril

Приятное место для учебы, всегда идут на встречу. Есть общага, есть свой тренажёрный зал где студентам бесплатно заниматься .
Провел эти студенческие годы с комфортом. Особо здесь не напрягаю но программу выполнять все же нужно. На работу устроился достаточно просто. Специальности актуальные.