Винницкий транспортный колледж

г. Винница, ул. Некрасова, 28
В закладках (15) В закладки  Добавить к сравнению  42232
Аккредитационный уровень: 
I
Форма собственности: 
Государственная
Условия обучения: 
за средства государственного бюджета (бюджет)
за средства физических и юридических лиц (контракт)
Форма обучения: 
Дневная
Заочная
Квалификационные уровни: 
профессиональный младший бакалавр
Поступление после: 
11-ти классов
9-ти классов
Бесплатное обучение: 
есть
Платное обучение: 
есть
Подготовительное отделение: 
есть
Общежитие: 
есть

Контактная информация

Телефоны: 
(0432) 61-23-55
email: 
vintk@ukr.net
Адрес: 
г. Винница, ул. Некрасова, 28
Области знаний и Специальности: 

Комментарии

Аватар пользователя Дима Романюк

документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі, це які саме документи??

Аватар пользователя Редактор Ольга
Аватар пользователя rayko98

Дайте будь ласка повний список документів для вступу (НА МАШИНІСТА) Чи потрібно довідку від лікаря психіатра що не було скарг протяго пяти років?

Аватар пользователя Редактор Ольга

rayko98, із Правил прийому 2016:
4. Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред'являє особисто:
•документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України "Про громадянство України");
•свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;
•військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
•документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
•сертифікат відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання з Української мови та літератури і Математики, виданого у 2016 році (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
•документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів, на основі повної загальної середньої освіти зарахування за співбесідою, зарахування поза конкурсом (за наявності).
5. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:
•копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
•копію сертифіката відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
•копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
•копії документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою, зарахування поза конкурсом (за наявності);
•медичну форму 086-о;
•довідку або сертифікат від психіатра та нарколога за місцем проживання;
•4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
Оригінали документів при участі в конкурсі на місця, що фінансуються за кошти державного бюджету, вступником подаються лише один раз при виборі місця навчання (виконання вимог до зарахування).
6. Вступники на основі повної загальної середньої освіти подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з Української мови та літератури і Математики, виданий у 2016 році, крім випадків, передбачених Правилами прийому.
7. Мінімальне значення кількості балів сертифіката з Української мови та літератури і Математики, виданого у 2016 році, з яким вступник допускається до участі у конкурсі - 100 балів.

Аватар пользователя Вадим

Які потрібно мати справки з лікарні для вступу?Який прохідний бал з екзаменів(ЗНО)?З якого по яке число буде прийом документів для вступу? (НА ПОМІЧНИКА МАШИНІСТА)

Аватар пользователя Редактор Ольга

Вадим, необхідно мати Медичну довідку по формі 086-о. Мінімальна кількість балів по кожному сертифікату ЗНО - не меньше 100 балів. Прийом документів розпочинається 11 липня і завершується 28 липня 2016.

Аватар пользователя Міша

Закінчую в 2016 році 11 клас, хочу піти на помічник машиніста, яке тре ЗНО здати? Укр мову та літературу і матиматику чі можна ще якісь наприклад історію?

Аватар пользователя Редактор Ольга

Міша, правила прийому 2016в коледжі ще не прийняті, тому з точність відповісти на запитання неможливо. Але беручи до уваги вступну кампанію 2015 можна готуватися з Української мови, Матиматики, Фізики.

Добавить комментарий