Днепропетровский институт МАУП

В закладках (38) В закладки  Добавить к сравнению  33585
Об учебном заведении: 
Історія Дніпропетровського інституту МАУП почалася в 1994 році, коли в місті почав діяти навчально-консультаційний центр Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це був один з перших навчальних центрів МАУП в Україні, на базі котрого в 1998 році була створена філія. У 2005 році філія перетворився на Дніпропетровський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом. З 2010року інститут має власне приміщення і всі необхідні умови для успішного навчання студентів: комп'ютерні класи, навчальні кабінети і лабораторії, обладнання, яке дозволяє використовувати сучасні інформаційні технології, аудиторії, бібліотеку, спортивний зал, студентське кафе. У складі Дніпропетровського інституту функціонує 5 кафедр: менеджменту, економіки і підприємництва, практичної психології, гуманітарної та фундаментальної підготовки, права. Важливою подією для інституту стало введення денної форми навчання у 2001 році. Громадська та культурна життя студентів денного відділення ДІ включає в себе зустрічі з поетами Дніпропетровщини, відвідування театрів, музеїв, матчеві зустрічі з викладачами, участь у святкових виставах, проведення зі студентами бесід на актуальні суспільно-політичні теми. Успішно вирішуються і побутові проблеми - на сьогоднішній день всі студенти денного відділення, яким необхідне житло, забезпечені гуртожитком. . З метою підвищення духовності студентської молоді 30 серпня 2010 в приміщенні інституту була відкрита і освячена перша в м.
…
Дніпропетровську студентська каплиця на честь 12 апостолів. Всі, хто закінчує ДІ МАУП, отримують два дипломи - державного зразка та диплом, оформлений відповідно до вимог міжнародно - правових норм, що дає можливість отримати роботу за фахом або продовжувати навчання в багатьох країнах світу. Серед наших випускників-підприємці, керівники банків та підприємств, головні бухгалтери, менеджери малого та середнього бізнесу, службовці високих рангів, юристи державних і приватних фірм, співробітники правоохоронних органів та ін Вони працюють не тільки в Україні, а також у багатьох країнах світу - в Бельгії, Англії, Німеччини, Франції, Ізраїлі, Австралії та інших країнах.
Аккредитация: 
IV
Год основания: 
1994г.
Форма собственности: 
Частная
Форма обучения: 
Дневная, Заочная, Дистанционная
Квалификационные уровни: 
бакалавр
Условия обучения: 
за средства физических и юридических лиц (контракт)
Бесплатное обучение: 
нет
Платное обучение: 
есть
Подготовительное отделение: 
нет
Аспирантура, докторантура: 
нет
Общежитие: 
есть
Военная кафедра: 
нет
Дистанционное обучение: 
нет

Средняя стоимость обучения (дневное/заочное)

Бакалавр

Средняя стоимость обучения (очно): 
18500 грн
Средняя стоимость обучения (заочно): 
12900 грн

Магистр

Средняя стоимость обучения (очно) магистр: 
25200 грн
Средняя стоимость обучения (заочно) магистр: 
14100 грн

Контактная информация

Телефоны: 
(056) 375-72-19, 770-80-38, 375-72-13
Телефон приемной комиссии: 
(056) 375-72-19
Адрес: 
49006, г. Днепропетровск, ул. Чичерина, 21.
Актуально для 2020/21 уч.года.

Специальности и стоимость обучения

Бакалавр
The school

Комментарии

Аватар пользователя Маношина Екатерина

Добрый день. Возможно к Вам перевестись учится? Я учусь в Мариуполе на заочном отделении Донецкого государственного университета управления (ДонГУУ) на факультете менеджмент в непроизводственной сфере на 6 курсе. С Уважением Екатерина
Аватар пользователя Ольга консультант

Екатерина, обратитесь, пожалуйста, лично в Приемную комиссию института. (тел. (056) 375-72-19).

Добавить комментарий