6.050904 сети и системы почтовой связи

Телекомунікації - це передавання, випромінювання та/або приймання знаків, сигналів, письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду по радіо, проводових, оптичних або інших електромагнітних системах. Основними галузями телекомунікацій на сьогоднішній день є: Інтернет, мобільний зв'язок, мережі передачі даних, супутникові системи зв'язку, цифрове і аналогове телебачення, телефонний зв'язок, електронний банкінг. Інженер по телекомунікаціям забезпечує доступ користувачам в інтернет, "прокладає" оптико-волоконні мережі, надає послуги IP-телефонії, відповідає за наладку, експлуатацію, моніторинг мережі, її розвиток, забезпечує якісну і надійну роботу систем. Встановлює на підприємствах системи відеоспостереження, охоронно-пожежну сигналізацію, звукове сповіщення та ін.

Що вивчають:

         Спеціальність "Телекомунікації" забезпечує студенту фундаментальну підготовку в галузі електронної техніки та її елементної бази, фізичних основ конструювання та виробництва засобів зв'язку, пристроїв передачі інформації, програмування, комп'ютерних методів аналізу та проектування функціональних вузлів і систем передачі даних, проектування мереж для передачі великих потоків інформації і з великою швидкістю, рішення задач маршрутизації цих потоків, забезпечення високої якості передачі інформаційних даних, керування і синхронізації мережі в цілому і кожної її ланки зокрема, використання цифрових систем і інтелектуальних комп'ютерних технологій.   Крім фундаментальної загальнотеоретичної підготовки студенти отримують професійну підготовку з цілої низки дисциплін, серед яких центральне місце займають основи теорії радіоелектроніки і теорія зв'язку, аналогові і цифрові системи і пристрої передачі інформації по каналах зв'язку, телекомунікаційні мережі та їх обладнання, програмування і мікропроцесорна техніка, методи цифрової обробки сигналів і сучасні комп'ютерні технології.

Можливості працевлаштування:

         Випускники працюють в конструкторських, проектних і експлуатаційних організаціях зв'язку різних відомств, в спільних підприємствах, комерційних структурах, обіймаючи посади провідних фахівців. Також можуть працювати на міських і сільських телефонних мережах, в центрах телефонного зв'язку і телекомунікаційних повідомлень, в бізнес-центрах (телефакс, відеотелефон, електронна пошта), обчислювальних центрах, на локальних і глобальних інформаційних комп'ютерних центрах, на локальних і глобальних інформаційних комп'ютерних мережах, в центрах комутації мобільних засобів зв'язку.  

Перспективи:

Даний напрямок є відносно новим і одним з найперспективніших в радіоелектронної промисловості. Замовниками випускників цієї спеціальності є наступні підприємства і організації: «Укретелеком», «Крокус-ком», «Датагруп», «Інтертелеком», «Конус Україна», «Ніктон-сервіс», «Мир антен», «Зоря», «Миколаївгаз »,« МГЗ », « Миколаївнафтопродукт ».    

Регион Колледж
Киев Киевский профессионально-педагогический профессиональный колледж имени Антона Макаренко
Киев Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського
Днепропетровская область, Кривой Рог Автотранспортний фаховий коледж Криворізького національного університету
Днепропетровская область, Днепр Автотранспортный колледж НТУ "Днепровская политехника"
Ровенская область, Ровно Ровенской автотранспортный профессиональный колледж
Полтавская область, Полтава Фаховий коледж управління, економіки і права
Черкасская область, Умань Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу УНУС
Кировоградская область, Александрия Александрийский аграрный профессиональный коледж БНАУ
Кировоградская область, Александрия Олександрійський педагогічний фаховий коледж імені В.О. Сухомлинського
Кировоградская область, Александрия Олександрійський політехнічний фаховий коледж