Банер - ВМУРЛ - ЗВО
Банер - Європейський університет - Київ
Баннер - Харківський авіаційний інститут - ВНЗ

Таврійський Національний Університет ім. В. І. Вернадського, ТНУ

Аккредитация: 
IV
Год основания: 
1918
Форма собственности: 
Государственная
Форма обучения: 
Дневная, Заочная, Дистанционная
Степени образования: 
бакалавр, магистратура
Условия обучения: 
за средства государственного бюджета (бюджет)
за средства физических и юридических лиц (контракт)
Бесплатное обучение: 
есть
Платное обучение: 
есть
Подготовительное отделение: 
есть
Аспирантура, докторантура: 
есть
Общежитие: 
есть
Военная кафедра: 
есть
Дистанционное обучение: 
есть

Средняя стоимость обучения (дневное/заочное)

Бакалавр

Средняя стоимость обучения (очно): 
23300 грн
Средняя стоимость обучения (заочно): 
15200 грн

Магистр

Средняя стоимость обучения (очно) магистр: 
27800 грн
Средняя стоимость обучения (заочно) магистр: 
17600 грн

Контактная информация

Телефоны приёмной комиссии: 
Адрес: 
01042, м. Київ, вул. Джона Меккейна, 33
Области знаний и Специальности: 
Актуально для 2022/23 уч.года.

Видеоотзывы

Банер - НМТ - ВУЗы

Добавить комментарий

Комментарии

Аватар пользователя Владислав

А есть возможность в университете учиться дистанционно

Аватар пользователя Ольга консультант

Навчання в Таврійському національному університеті наразі проходить в дистанційному форматі.

Цзабезпечує можливість отримання вищої освіти на відстані, використовуючи інтернет-технології та відповідні платформи для дистанційного навчання.

Дистанційне навчання у вищих навчальних закладах України може бути повністю дистанційним, коли всі заняття проводяться в онлайн-режимі без вимоги до особистої присутності студентів на навчальних заняттях університету, або комбінованим, коли частину занять студенти відвідують особисто, а решту занять проводяться у дистанційному режимі.

В Україні дистанційне навчання регулюється Законом "Про вищу освіту" та іншими нормативними актами. Університети, які надають дистанційну освіту, повинні отримати відповідну акредитацію та відповідати вимогам, які встановлює Міністерство освіти і науки України.

Однак, дистанційне навчання також вимагає від студентів високої самодисципліни, організованості та самостійності, а також доступу до комп'ютера та Інтернету.

Аватар пользователя Олександр Терещенко

Доброго дня. Цікавить питання щодо іспиту на володіння державною мовою для набуття громадянства. Чи можна його скласти в вашому університеті і як це зробити. Дякую.

Аватар пользователя Ольга консультант

Для набуття громадянства України іспит на знання державної мови є одним з обов'язкових вимог. Цей іспит призначений для перевірки рівня знання української мови із зазначенням її писемних та усних форм.

Згідно зі статтею 9 Закону України "Про громадянство України", іспит на знання державної мови є обов'язковим для всіх іноземців, які подають заяву про набуття громадянства України. Іспит проводиться відповідними органами міграційної служби.

Згідно зі статтею 10 Закону "Про громадянство України", іспит складається з трьох частин: аудіювання, читання та письма. У процесі складання іспиту іноземець повинен довести свою здатність розуміти українську мову, читати та писати на українській мові.

Якщо іноземець не складе іспит на знання державної мови, він не може отримати громадянство України. Однак, існують винятки для осіб, які мають інвалідність, а також для осіб, які вже мають ступінь доктора наук або науковий ступінь аналогічного рівня в Україні, що засвідчується документами, виданими науково-дослідними установами.

Оскільки Ваше запитання потребує уточнень. Просимо звернутись особисто в приймальну комісію університету, вас проконсультують. Тел.: (096) 488 54 86

Аватар пользователя Евгения

Я работаю главным бухгалтером в коммунальном предприятии в сельском. Хочу поступить на заочное отделение. Мне 39 лет. Какие сейчас условия поступления?

Аватар пользователя Ольга консультант

Евгения, никаких особых условий поступления нет. Вы будете сдавать вступительный экзамен (или собеседование). После сдачи документов, Вам сообщат точную дату.

Аватар пользователя Аня Задорожная

Я учусь на первом в курсе. Но хочу перевестись. Возможно ли это сделать сейчас?

Аватар пользователя Ольга консультант

При наличии свободного места. Обратитесь в Приемную комиссию лично: (044) 529-00-58, (096) 488-54-86, (095) 186-61-26, (063) 038-58-16