Банер - ВМУРЛ - ЗВО
Баннер - Харківський авіаційний інститут - ВНЗ

Национальный Технический Университет «Харьковский Политехнический Институт», ХПИ

Аккредитация: 
IV
Год основания: 
1885
Форма собственности: 
Государственная
Форма получения образования: 
Дневная, Заочная, Дистанционная
Степени образования: 
бакалавр, магистр
Условия обучения: 
за средства государственного бюджета (бюджет)
за средства физических и юридических лиц (контракт)
Бесплатное обучение: 
є
Платное обучение: 
есть
Подготовительное отделение: 
есть
Аспирантура, докторантура: 
есть
Общежитие: 
есть
Военная кафедра: 
есть
Дистанционное обучение: 
есть

Средняя стоимость обучения (дневное/заочное)

Бакалавр

Средняя стоимость обучения (очно): 
21400 грн/рік
Средняя стоимость обучения (заочно): 
13100 грн/рік

Магистр

Средняя стоимость обучения (очно) магистр: 
28200 грн/рік
Средняя стоимость обучения (заочно) магистр: 
17700 грн/рік

Контактная информация

Телефоны: 
Телефоны приёмной комиссии: 
Адрес: 
61002, Харьков, ул. Кирпичёва, 2
Области знаний и Специальности: 
Актуально для 2022/23 уч.года.

Добавить комментарий

Комментарии

Аватар пользователя David Balakhon

Добрий день, я зараз знаходжусь у Чехії, та дуже хочу поступити до вас на 131.12 спеціальність. Тому цікавлюсь чи навчаються зараз у Вас на заочному навчанні (онлайн) на цій спеціальності? Та чи можете Ви сказати який прогноз на навчання онлайн взагалі.
Мені просто в край важливо хоч трохи це бачити тому що якщо я не зможу поступити на цікаву мені спеціальність онлайн. Мені прийдеться подавати заявку на вступ у Чехії, але тут це робиться ще аж починаючи з березня.

Аватар пользователя Світлана

Добрий день, чи є у вас навчання за такими спеціальностями як нутриціолог, фітотерапевт, гомеопат?

Аватар пользователя Ольга консультант

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" є вищим технічним навчальним закладом, спрямованим на підготовку фахівців у галузях техніки, інформатики, енергетики, електроніки, телекомунікацій тощо. Навчання за спеціальностями, які ви згадуєте - нутриціолог, фітотерапевт, гомеопат - не є предметом вивчення в цьому навчальному закладі.

Якщо ви шукаєте вищий навчальний заклад, де можна отримати освіту в цих галузях, то вам потрібно звернутися до інших університетів чи інститутів, які спеціалізуються на медицині, біології, харчуванні та інших суміжних галузях.

Аватар пользователя Stas Sidorenko

Закінчив НТУ"ХПІ" в 2013 році. За весь період навчання жодних претензій. Прекрасний викладацький склад, грошей жодного разу не давав (їх ніхто не вимагає, хочеш вчитись - ніхто не заважає, якщо розум є).

Навчатися важко, але того варте, особливо, якщо на технічній спеціальності. Якщо не бути пасивним, то завжди можна знайти цікаву тему дипломної, яку можна реалізувати в майбутньому на практиці. Університет має налагоджену систему університетського самоврядування. Багато можливостей реалізуватись як творча Людина та розвивати хоббі.
Забазпеченість роботою випускників майже 100%.

Аватар пользователя korolenkosv

Скажите, можно ли подавать документы на контрактную основу обучения, если ребенок по биологии набрал бал ЗНО ниже порогового, а украинский и история в норме?

Аватар пользователя Ольга консультант

korolenkosv, поступить в высшие учебные заведения можно только имея 3 Сертификата ЗНО 2015. В вашем случае необходимо подобрать специальность и колледж, куда можно поступить в Сертификатами ЗНО 2015 с Украинского языка и Истории.

Аватар пользователя Світлана

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если есть "специалист" по "экономике предприятия" из соц.-экон. института, возможно ли поступить к Вам на "магистра". Сколько учиться? Если ли бюджетные места, если нету, то стоимость обучения. Благодарю за ответ

Аватар пользователя Ольга консультант

Світлана, обратитесь, пожалуйста, на факультет для получения всей необходимой информации за тел. (057) 707 68 46 или (057) 707 68 56